Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Přestává se vám dařit v práci nebo vás opouští láska? Důvodem může být uřknutí!

Přestává se vám dařit v práci nebo vás opouští láska? Důvodem může být uřknutí!
Zdroj: Profimedia.cz
Dlouhé zimní večery jsou skvělou chvilkou na zamyšlení a snění. Položme se do tajemného závoje magie a pojďme se podívat na uřknutí. Zajímá vás, co vůbec takové uřknutí je? Víte, jak se proti němu správně a efektivně bránit? To vše se právě teď dočtete.

V první řadě si pojďme samotný pojem uřknutí vysvětlit. Většina z nás totiž nemá vůbec ponětí, co toto slovo znamená, nebo o něm má mylné představy Uřknutí je vlastně určitý druh kletby, kterou jsme namířili na určitou osobu, předmět, věc či bytost. Nejedná se teda o jednu kletbu nebo nějaký způsob magie, ale o vyřčení jakéhokoli kouzla.

Pokud se zaměříme na oblasti, ve kterých lze uřknutí nejčastěji použít, jsou to jak problémy ohledně financí, lásky, tak i zdraví. Uřknutí je tak trochu těžší kalibr, ale stále se to dá zvládnout a ubránit se mu. Jde o pravděpodobný negativní nasazený program do vaší mysli za účelem znemožnit vám úspěch v citech, lásce, financích, zaměstnání, prakticky ve všech oblastech. Po nějakém čase se uřknutí projeví tím, že přestáváte cítit úspěch, nedaří se vám vydržet ve vztazích, v zaměstnání se zhorší vaše výsledky, ztratíte peníze nebo je neustále vydáváte. Nejde tedy o nic příjemného, a proto je nutné se správně chránit a naučit se s uřknutím bojovat.

Chránit se před uřknutím můžete především vytvářením ochrany energetického štítu a obalu kolem vašeho těla. Nejjednodušší je představit si, že žijete v jakémsi ochranném vajíčku, do kterého se nikdo nedostane, jak fyzicky, tak ani myšlenkově. Váš svět si tvoříte jen vy sami, tak to mějte na paměti. Důležitá je i čistota myšlenek, zpracování svých negativních emocí. Další účinnou ochranou mohou být amulety, a to v jakémkoli stavu a podobě. Hlavní a nejdůležitější zbraní je ovšem víra A to víra v to, že se vás starosti ohledně uřknutí nebudou nikdy týkat.

Na závěr je důležité říct, že nesmíte být nikdy zákeřní a jen pomyslet na to, že byste někomu touto formou ublížili. Nesnažte se provokovat sami sebe myšlenkou někomu jen tak vyslat negativitu, vrátí se vám to. Nezkoušejte sami ze sebe dělat odborníka a kletbu sejmout, ať už ze sebe či svých blízkých. Neznáte totiž rituální zaklínadla na její zrušení a nemáte jistotu a sílu v sebe spojenou s pokorou a vírou. Než učiníte jakýkoliv krok, zastavte se. Můžete otevřít a probudit něco, co jste ve skutečnosti nezažili, a věřte, že jen strach je to nejmenší, co vás může zasáhnout. S magií se musí pracovat velmi opatrně.

Související články

Další články