Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Přemýšleli jste někdy o tom, proč máte KULATÝ nebo VYČNÍVAJÍCÍ PUPÍK? Víme, co jeho tvar znamená!

Jaký pupík máte vy?
+ Další fotografie
Někteří lidé pupík schovávají, jiní ho zase hrdě ukazují. Máme ho malý i velký, kulatý nebo oválný. Ale věděli jste, že váš pupík na vás prozradí mnohem víc, než jste kdy tušili?

Pupík nikomu rozhodně neukazujete na počkání. Ale sami se na něj díváte snad každý den. Už jste někdy přemýšleli o tom, proč ho máte právě takový a co to může znamenat?

Pokud máte pupík kulatý, můžete jásat. Jste rádi středem pozornosti, nemáte problém s komunikací a hlavně jste pořád optimisticky naladěni. Každý vás vyhledává, protože ho nabijete svojí pozitivní energií. A tak máte kolem sebe pořád spoustu přátel.

Velký pupík vám dal velkou moudrost. Tímto pupíkem se totiž pyšní lidé inteligentní, kteří si život prostě uměli zařídit. Jsou šťastní, vše jim jde od ruky a zdá se, že už si snad nic víc ani nemůžou přát.

Existuje také mělký pupík. Mají ho především lidé, kteří mají se sebou nějaké problémy. Nevěří si, stydí se a mají malé sebevědomí. Lidé s tímto pupíkem mají těžký život, ale někteří se snaží sami sebe překonat.

Vyčnívající pupík mají především velmi důvěřiví lidé. Každému zbaští, cokoliv jim nakukají, jsou naivní a nemají reálný pohled na život. Ať ji řeknete cokoliv, prostě vám uvěří. Neumí si ověřovat informace a zacházet s nimi.

Mít oválný pupík také není zrovna výhra. Takový patří totiž nervákům a stresařům. Lidem, kteří pořád řeší banality a vynervuje je totální blbost. Prostě dělají z komára velblouda a zbytečně si tím otravují život.

Pokud je váš pupík směřující nahoru, můžete si gratulovat. Všichni vás milují, protože jste empatičtí, všechny kolem sebe nabíjíte pozitivní energií a pro každého jste vrba. Lidé vám důvěřují a vyhledávají vás, protože máte pořád dobrou náladu.

Zatočený pupík je rarita. Patří lidem, kteří jsou statní a zdraví. Jen tak je něco nepoloží a jsou odolní. S fyzickou kondicí rozhodně problémy nemají. Trápí je ale něco jiného, a to láska. V té mají prostě smůlu.

Široký pupík mají především introverti. Lidé, kteří jsou rádi spíše sami se sebou a nevyhledávají společnost. Když už je někdo do té společnosti přece jen dostane, tak se ani moc nebaví. Takové lidi nikdo nevyhledává.

Pupík vám ale také může směřovat dolů. A to už je trochu horší. Pupík směřující dolů patří lidem bez energie, smyslu života a elánu. Tito lidé jsou pořád unavení, nic je nebaví a z ničeho nemají radost.

Když máte pupík ve tvaru obráceného V, jste na tom asi nejlépe. Vše, na co sáhnete, se vám daří. Jste plní peněz, máte dobrou práci i kvalitní sexuální život. Není snad ani jediná oblast života, ve které by se vám nedařilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články