Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Premiéra seriálu Hvězdy nad hlavou: Diváci vyřkli ortel!

Seriálová dcera Bolka Polívky miluje Jirku.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
nový seriál

V pondělí večer měl na TV Prima premiéru nový seriál Hvězdy nad hlavou. Jak přijali diváci Terezu Kostkovou, Romana Zacha, Romana Vojtka a další známé tváře v nových rolích vesnického prostředí? 


V pondělí večer uvedla TV Prima nový seriál z vesnického prostředí Hvězdy nad hlavou. V hlavní roli se představila Tereza Kostková, která hrála veterinářku Lucii Boučkovou. Sekundují ji při tom další herecké známé tváře jako například Roman Zach, Roman Vojtek, nebo Veronika Žilková.

Diváci jsou v hodnocení seriálu zatím rozděleni: " Konečně něco pro mě, seriál je mi šitý na míru, nemá to chybu, konečně seriál odlehčený, krásná příroda, bez zloby a nenávisti. Moc děkuji," uvedla k venkovské romanci Marcela Syrovcová. " Tak tomuto seriálu tleskam, skvěle herecké obsazení, krásná příroda, vtip a pohoda," přitakává Petra Krátká.

"Neinteligentní vesničani"

Najdou se však i kritické hlasy: "Zatím mi to připadá dost zmatený a nezáživný," píše profil Alberto Albeo. "Chápu, že se seznámíme s hlavními hrdiny a hrdinkami, ale Terezu Kostkovou prezentují v prvním díle jako ,,matku Terezu" , inteligentní veterinářku, která všechny spasí a všem pomůže, protoże ostatní ženy pocházející z té vesnice (a ne z Prahy), jsou neinteligentní stvoření a chlapi jsou bezmozci...no, smutno je mi...," neskrývá své zklamání Ludmila Lipková.

Zdá se však, že by Hvězdy nad hlavou mohly přeci jen nadchnout více, než jiný primcáký seriál 1. Mise, který diváci ztrhali: " Konečně něco co zaujme a na co se dá koukat od začátku do konce aniž by člověk musel přepnout na jiný televizní kanál než včerejší propadák seriál 1.Mise," dodává Radek Pohořal..

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy