Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Přelomový rok pro Rytmuse: Po boku Jasminy Alagič se musí naučit zodpovědnosti

Zdroj: Instagram
+ Dalších 45 fotografií
Bude otcem
Rapper Rytmus (41) moc dobře ví, že ho čeká přelomový rok. S Jasminou Alagič (29) čekají vytoužené miminko a Rytmus ví, že se musí uklidnit. Bude z něj zodpovědný otec.

Slovenský rapper na svém Instagramu zhodnotil rok 2018. "Byl to nejsilnější rok, jaký jsem zažil. Rok plný výzev a zásadních změn. Potkal jsem ženu mého života, se kterou čekáme miminko. Nejkrásnější zpráva, jakou jsem slyšel. A zároveň velká změna a zodpovědnost. Děkuji za tyto dary. Vše je tak, jak má být, a věci už nebudou takové, jaké byly. Život a sny si tvoříme a nezáleží na čase," uvedl dojatý Rytmus (41).

Podobně hodnotí rok 2018 i jeho krásná partnerka. "Milý roku 2018, dal jsi mi zázrak, který roste díky obrovské lásce, kterou jsem našla. Když se otočím, byl to rok plný změn, kdy jsem zažila věci a lidi v podobách, na které jsem nebyla zvyklá. Ale neměnila bych nic. Díky tomu dnes ležím tady na posteli vedle muže mých snů. Vyrovnaná a šťastná s vědomím, co je opravdu důležité a co vůbec," uvedla Alagič

A co si od roku 2019 slibuje zklamaná Dara Rolin (46)? "Ať už byl ten rok, jaký byl... Ať je ten nový zase o něco krásnější," vzkázala z Bali, kde tráví dovolenou s dcerou.

Související články

Další články