Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Přehlídku stylových kočárků si nenechal ujít ani Miroslav Etzler! Brzy se dočká čtvrtého potomka

Do karlínské galerie Hauch dorazil i herec Miroslav Etzler.
Zdroj: Cybex
+ Další 2 fotografie
Tradiční motivy japonské mytologie na třpytivém stříbře, vzrušující výlet mezi planety, ale i extravagantní kreace amerického návrháře Jeremyho Scotta – to vše nabídla hostům exkluzivní módní událost, která postavila kočárky, dětské autosedačky a nosítka do role nepostradatelných módních doplňků stylového rodiče. Slavnostní představení módních kolekcí 2018 uspořádala společnost CYBEX, přední výrobce lifestylového dětského zboží, v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week v karlínské galerii Hauch.

V průběhu večerní akce, kterou následuje třídenní zpřístupnění exhibice veřejnosti, bylo představeno dětské zboží způsobem, který tu ještě nebyl. Na stěnách připevněné kočárky zářící ve třpytu disko koulí, éterické modelky i blyštivá cukrová vata. Událost pořádaná pro vybrané hosty a zástupce médií uchvátila hravostí, důmyslným ztvárněním a především strhujícím designem tří nových módních kolekcí, které vznikly ve spolupráci se světovými designéry i mladými návrháři značky.

V karlínské galerii Hauch nechyběl například herec Miroslav Etzler (53). Tomu se brzy s přítelkyní Helenkou narodí čtvrtý potomek. Podívat se přišla i známá módní návrhářka Beata Rajská.

Nejvíce reakcí tradičně vyvolala extravagantní řada z dílny návrháře Jeremyho Scotta. Tato již třetí spolupráce se značkou CYBEX se nese v duchu andělíčků v teniskách, ikonických dětských barev a zlatých křídel. Kolekce s názvem Cherubs, kterou si oblíbila například americká herečka Mindy Kaling, je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí být na očích.

Oslavován byl i umělecký počin mladičké ukrajinské návrhářky Anny K, která v současnosti patří k největším začínajícím talentům mezinárodní módní scény. Kolekce plná svěžích barev, vesmírného dobrodružství a odvážných kombinací vzbuzuje touhu objevovat a snít o vzdálené budoucnosti. Třetí uvedenou kolekcí pak byla třpytivá KOI z dílny německých návrhářů CYBEX. Stříbřitá látka posetá harmonickými motivy japonských kapříků, propracovaná výšivka a blyštivé aplikace oslnily nejen hosty večera, ale i tisíce fanoušků, kteří mohli událost sledovat živě na sociálních sítích.

Díky nepřehlédnutelnému a zároveň nadčasovému designu i prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity jako Karolina Kurková, Keira Knightly, Rihanna či Katy Perry.

Související články

Další články