Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ s výhledem na září: Zimy se rozhodně bát nemusíte!

Září bude pro školáky příjemně teplé.
Zdroj: Profimedia
Meteorologové již prozradili, jaké bude počasí nejen na konci srpna, ale i na začátku září. Nemusíte se bát. Nečekají nás žádné teplotní zvraty. Podle Českého hydrometeorologického ústavu budou teploty průměrné až nadprůměrné. Co to znamená?

Českém hydrometeorolo­gickém ústavu už vědí, jak bude první tři týdny v září. „Celé období od 27. srpna do 23. září 2018 bude teplotně průměrné až nadprůměrné. Jednotlivé týdny vychází také jako teplotně průměrné až nadprůměrné,“ píší.

Zima nás tedy rozhodně nečeká. „V prvním týdnu budou minimální noční teploty vzduchu klesat na 14 až 9 °C, na začátku týdne až k 5 °C. Maximální denní teploty budou kolem 24 °C, nejvyšší uprostřed týdne až 29 °C. V dalších týdnech budou průměrné teploty slabě klesat. V posledním týdnu se budou průměrné týdenní minimální teploty pohybovat kolem 9 °C a průměrné týdenní maximální teploty kolem 20 °C. Srážkově očekáváme celé období průměrné až podprůměrné,“ zakončují předpověď.

neděli (dnes) očekávejte maximálně 20 °C. V pondělí a v úterý se teploty přes den budou pohybovat mezi 24 °C až 25 °C. Ve středu se oteplí na 29 °C. Teploměr se vyšplhá k 26 °C ve čtvrtek a pátek.

Související články

Další články