Čtvrteční ráno bylo mrazivé a zítřejší by mělo být ještě mnohem mrazivější. O víkendu se ale počasí zase otočí a vrátí se k nám léto. Dnes bude od západu přibývat oblačnosti a bude nás trápit déšť. Na východě bude pršet až večer. Teploty vyšplhají jenom na 18 stupňů, na východě na 20. Takže jsme hned po ránu museli vytáhnout teplejší oblečení a deštníky. Nebojte se, léto se k nám ještě vrátí a chvíli vydrží.

O víkendu se výrazně oteplí. Bude polojasno, ráno se ještě můžou objevit mlhy. Na východě bude oblačno až zataženo, občas můžeme očekávat déšť. Počasí ale bude výrazně teplejší. Teploty vyšplhají až na 27 stupňů, takže si víkend pořádně užijeme. Vydrží letní počasí do konce srpna?

Pro ty, kteří to už zabalili, máme dobrou zprávu. Léto se k nám vrátilo se vším všudy a zase můžeme vyrazit k vodě. Počasí by do konce měsíce mělo být teplotně průměrné. Žádné tropy ale nečekejte. Teploty se budou pohybovat mezi 24 a 26 stupni. Takže zase můžeme vyrazit na koupák, k rybníku nebo posedět na zahrádce s přáteli.

Může se stát, že teploty vyšplhají až na 30 stupňů, ale jenom ojediněle. Takže konec léta bude příjemný. V poslední týdnu se ale zase ozvou pořádné bouřky doprovázené přívalovými dešti. Teploty se budou pohybovat mezi 21 a 24 stupni.