Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Trochu se zapotíme, pak přijdou opět mrazy!

O víkendu bude až 11 stupňů.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Začátkem týdne teploty klesaly hluboko pod nulu, nyní máme zase nad nulou a teploty šplhají nahoru. O víkendu se pěkně zapotíme, teploty budou až 11 stupňů. A to je před Vánocemi!

Vánoce jsou za dveřmi a prosinec je v plném proudu, počasí podle toho ale nevypadá. I přes to, že začátkem týdne teploty klesaly až k minus 10 stupňům, o víkendu vyšplhají až na krásných plus 11 stupňů. Oteplí se tedy o celých 20 stupňů. Ale jen na chvíli, pak přijdou zase velké mrazy!

Dnes bude oblačno až zataženo, zrána polojasno. Ojediněle nás potrápí slabý déšť, v některých částech republiky po ránu i mrznoucí déšť. A dnes bude na prosinec pořádné teplo! Teploty se budou pohybovat mezi 6 a 10 stupni! Kam utekla zima?

V sobotu bude ještě tepleji než dnes. Bude jasno až oblačno. Ráno nás ale můžou potrápit mlhy, i ty mrznoucí. V noci se teploty budou pohybovat mezi 0 a 4 stupni. Přes den se pořádně zapotíme! Teploty se totiž budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni! Takže odhodíme nejspíš čepice i rukavice.

V neděli bude oblačno až polojasno, zrána nás potrápí mlhy, někde i mrznoucí. Od severozápadu bude přibývat oblačnost a občas může i sprchnout. Nad 800 metrů může i sněžit! V noci teploty klesnou k nule, přes den se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni. Čeká nás tedy teplý víkend! Teploty nad nulou ale vydrží jen do pondělí. V úterý by mělo zase začít mrznout a teploty budou klesat hluboko pod nulu.

Související články

Další články