Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Teploty se vyšplhají až na 23 stupňů, pak přijdou bouřky!

Jaro se ukázalo se vší parádou!
Tak to vypadá, že jaro už se nám ukázalo se vší parádou. Už nemrzne, teploty se pohybují kolem 17 stupňů a svítí sluníčko. Víkend bude ale ještě teplejší. Teploty se totiž vyšplhají až na 23 stupňů! Poté se ale ochladí a čekají nás bouřky!

Jaro je konečně tady a venku je krásně. Teploty se pohybují průměrně kolem 17 stupňů a my jsme odhodili zimní kabáty. A nyní se můžeme těšit na víkend, protože počasí se opravdu podaří! Bude až 23 stupňů a většina z nás plánuje první grilovačky na zahradě!

V pátek bude jasno až skoro jasno a čekají nás krásné vysoké teploty. Budou se pohybovat mezi 19 a 23 stupni! Takže se rozhodně máme na co těšit! A pokud nemusíte o víkendu pracovat, hurá do přírody!

V sobotu bude jasno až polojasno, později můžeme na západě očekávat i přeháňky nebo bouřky. V noci se budou teploty pohybovat mezi 7 a 11 stupni, na západní polovině Čech kolem 5 stupňů. Během dne se můžeme těšit na hodně vysoké teploty. Budou se pohybovat mezi 20 a 24 stupni!

V neděli se trochu ochladí. Bude polojasno až skoro jasno, v Čechách postupně oblačno. Může se i zatáhnout a zaleze nám sluníčko. Během dne nás může potrápit i déšť s bouřkami, na Moravě jen ojediněle. V noci teploty klesnou k 7 stupňům. Během dne se budou pohybovat mezi 16 a 20 stupni. Na Moravě a ve Slezsku vyšplhají až na 22 stupňů. Sice bude chladněji než v sobotu, ale víkend se opravdu vydaří! V týdnu se budou teploty pohybovat kolem 16 stupňů.

Mohlo by vás zajímat

Další články