Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Teploty se vyšplhají až na 23 stupňů, pak přijdou bouřky!

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Teploty se vyšplhají až na 23 stupňů, pak přijdou bouřky!
Zdroj: profimedia.cz
Tak to vypadá, že jaro už se nám ukázalo se vší parádou. Už nemrzne, teploty se pohybují kolem 17 stupňů a svítí sluníčko. Víkend bude ale ještě teplejší. Teploty se totiž vyšplhají až na 23 stupňů! Poté se ale ochladí a čekají nás bouřky!

Jaro je konečně tady a venku je krásně. Teploty se pohybují průměrně kolem 17 stupňů a my jsme odhodili zimní kabáty. A nyní se můžeme těšit na víkend, protože počasí se opravdu podaří! Bude až 23 stupňů a většina z nás plánuje první grilovačky na zahradě

V pátek bude jasno až skoro jasno a čekají nás krásné vysoké teploty. Budou se pohybovat mezi 19 a 23 stupni! Takže se rozhodně máme na co těšit! A pokud nemusíte o víkendu pracovat, hurá do přírody!

V sobotu bude jasno až polojasno, později můžeme na západě očekávat i přeháňky nebo bouřky. V noci se budou teploty pohybovat mezi 7 a 11 stupni, na západní polovině Čech kolem 5 stupňů. Během dne se můžeme těšit na hodně vysoké teploty Budou se pohybovat mezi 20 a 24 stupni!

V neděli se trochu ochladí. Bude polojasno až skoro jasno, v Čechách postupně oblačno Může se i zatáhnout a zaleze nám sluníčko. Během dne nás může potrápit i déšť s bouřkami, na Moravě jen ojediněle. V noci teploty klesnou k 7 stupňům. Během dne se budou pohybovat mezi 16 a 20 stupni. Na Moravě a ve Slezsku vyšplhají až na 22 stupňů. Sice bude chladněji než v sobotu, ale víkend se opravdu vydaří! V týdnu se budou teploty pohybovat kolem 16 stupňů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy