Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Po krátkém ochlazení budou teploty opět šplhat nahoru. Na horách bude sněžit!

Zdroj: profimedia.cz
Máme za sebou teplý týden, kdy teploty vyšplhaly až na krásných 14 stupňů. Dnes se ale trochu ochladilo a je jen kolem 6 stupňů. O víkendu se zase oteplí a v pondělí bude opět 14 stupňů. Je jaro za dveřmi?

Relativně teplý víkend je za námi. Teploty vyšplhaly až na krásných 14 stupňů. Někoho možná překvapilo dnešní ochlazení, ale nezoufejte. Teploty budou o víkendu zase šplhat nahoru a v pondělí se dočkáme opět krásných 14 stupňů

V sobotu bude polojasno až oblačno. Na horách můžeme očekávat sněhové přeháňky. V noci nám teploty klesnou až na minus 4 stupně. Přes den se ale bude zase pomalu oteplovat. Teploty se budou pohybovat mezi 3 a 7 stupni.

V neděli bude ještě o něco tepleji. Bude zataženo až oblačno. Může nás potrápit mrholení a déšť. V noci a ráno se můžou objevit i mrznoucí srážky a bude se tvořit ledovka. Odpoledne a k večeru by mělo přestat pršet a vysvitne sluníčko. V noci už teploty neklesnou pod nulu, budou se pohybovat mezi 0 a 4 stupni Během dne teploty vyšplhají až na 8 stupňů.

A v pondělí bude ještě líp! Většinu dne bude polojasno, ráno se ale můžou vyskytnout mlhy. V noci se teploty budou pohybovat mezi minus 2 a 2 stupni. Během dne bude krásně teplo. Teploty se budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni! Teploty kolem 10 stupňů by měly vydržet celý příští týden. Takže se opravdu máme na co těšit!

Související články

Další články