Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Má vůbec cenu jezdit na chalupu?

Jak bude o víkendu?
Zdroj: chmi.cz, profimedia.cz
Pokud jste si mysleli, že se budete o víkendu opalovat u bazénku, tak máte smůlu. Na většině Česka bude pršet. Počasí bude tak dobré na procházku do lesa.

Těšíte se na víkend a už vymýšlíte program? Pak vás určitě zajímá, jaké počasí nás bude tímto víkendem provázet. Ti, co se těšili na letní oblohu, ovšem musí ještě chvíli počkat. I tento víkend se neobejdeme bez deštníků a obloha zůstane spíše zatažená. Podívejme se, jak to bude vypadat s počasím v jednotlivých víkendových dnech.

PÁTEK

V pátek bude obloha oblačná, ojediněle můžeme počítat s přeháňkami a bouřkami. Ráno nás přepadnou mlhy a teploty se vyšplhají k 22 až 26 °C. Celý den bude vát proměnlivý slabý vítr s rychlostí do 4 m/s, který ovšem v bouřkách zesílí. Pokud vás zajímá množství srážek, v pátek očekáváme 0 až 10 mm, v bouřkách kolem 30 mm.

SOBOTA

Sobota se ponese v naprosto stejném duchu jako pátek. Opět můžeme na území Čech, Moravy i Slezska očekávat místy přeháňky a bouřky, které mohou být intenzivní. Teploty se budou pohybovat okolo 22 až 26 °C. I v sobotu si tedy na výlety přibalte deštníky a pláštěnky, které vás můžou zachránit před zmoknutím.

NEDĚLE

V neděli se dočkáme trochu vyšších teplot, které vyšplhají k 24 až 28 °C, ovšem srážky nezeslábnou a můžou nás ojediněle překvapit. Obloha zůstane oblačná až zatažená, takže ani v tento den se netěšte na sluneční paprsky.

Související články

Další články