Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Léto nám ještě nedalo poslední sbohem. Čekají nás tropy!

O víkendu nás čekají tropy!
+ Další fotografie
Začátek týdne byl deštivý a nesl se spíše v podzimním duchu. Léto se ale ještě ozvalo. Už dnes jsou teploty kolem 28 stupňů a během víkendu vyšplhají až nad tropickou třicítku. Jak dlouho nám vydrží?

Dnes ráno můžeme čekat mlhy, během dne se ale vyjasní. Bude jasno až polojasno. Teploty v noci se budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni. Přes den ale bude krásně slunečno. Teploty vyšplhají až na 29 stupňů. Venku to bude vypadat spíše jako v srpnu. A během víkendu bude ještě mnohem tepleji. Teploty budou atakovat tropickou třicítku, takže si sobotu i neděli pořádně užijeme.

Sobota se nese ve znamení tropů. Kdo může, tak vyrazí někam k vodě naposled nachytat nějaký ten bronz. Noční teploty klesnou na 15 stupňů, ale den si užijeme. Bude jasno až polojasno a teploty se budou pohybovat mezi 26 a 30 stupni. Bude ale velké sucho, a tak hrozí požáry.

Neděle bude slunečná, během dne ale bude od západu přibývat oblačnosti. Hrozí přeháňky nebo bouřky. V noci bude 11 až 15 stupňů. Přes den se teploty vyšplhají až na 31 stupňů! Takže si víkend pořádně užijeme. Teplé počasí by mělo vydržet až do čtvrtka.

Mohlo by vás zajímat

Další články