Nemusíte mít strach, že bychom si neužili tepla a sluníčka. Plavky už totiž brzy vytáhneme ze skříní a místo nich tam hodíme bundy a deštníky. Červenec totiž bude letní, a tak se můžeme těšit na prázdniny. V červenci se totiž opravdu budeme válet u bazénu a rozhodně se nám od něj nebude chtít odejít. Čeká nás totiž slunečné počasí a modrá obloha.

Po propršeném červnu se v červenci vyjasní a teploty se vyšplhají dokonce nad tropických 30 stupňů! Výjimečně se můžeme těšit až na 36 stupňů, takže se budeme potit od rána až do večera. Možná i celou noc. Tropická vedra k nám totiž přijdou stejně jako minulý rok.

Na konci první dekády července se sice trochu zatáhne a zaprší. Všichni to v tom vedru ale uvítají. Na začátku druhé dekády ale bude zase teplo a sluníčko a teploty se budou pohybovat od 25 do 30 stupňů.

Na konci července bude počasí hodně proměnlivé a občas se můžou dostavit i bouřky. Pořád ale bude velké teplo a teploty kolem 28 stupňů. Takže se můžeme koupat v bazénech i rybnících od rána do večera.