Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA ČERVENEC: Přijdou k nám tropy, nebo bude zima a bouřky?

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA ČERVENEC: Přijdou k nám tropy, nebo bude zima a bouřky?
Zdroj: profimedia.cz
Za dva týdny je tady už červenec a venku to vypadá spíše jako v dubnu. Venku je 15 stupňů a spousta z nás vytáhla deštníky a teplejší bundy. Všechny teď určitě zajímá, jestli se můžeme těšit na krásné letní počasí, nebo budeme klepat kosu celý červenec.

Nemusíte mít strach, že bychom si neužili tepla a sluníčka. Plavky už totiž brzy vytáhneme ze skříní a místo nich tam hodíme bundy a deštníky. Červenec totiž bude letní, a tak se můžeme těšit na prázdniny. V červenci se totiž opravdu budeme válet u bazénu a rozhodně se nám od něj nebude chtít odejít Čeká nás totiž slunečné počasí a modrá obloha.

Po propršeném červnu se v červenci vyjasní a teploty se vyšplhají dokonce nad tropických 30 stupňů! Výjimečně se můžeme těšit až na 36 stupňů, takže se budeme potit od rána až do večera. Možná i celou noc. Tropická vedra k nám totiž přijdou stejně jako minulý rok

Na konci první dekády července se sice trochu zatáhne a zaprší. Všichni to v tom vedru ale uvítají. Na začátku druhé dekády ale bude zase teplo a sluníčko a teploty se budou pohybovat od 25 do 30 stupňů

Na konci července bude počasí hodně proměnlivé a občas se můžou dostavit i bouřky Pořád ale bude velké teplo a teploty kolem 28 stupňů. Takže se můžeme koupat v bazénech i rybnících od rána do večera.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy