Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Teploty vyšplhají až na 25 stupňů, pak se výrazně ochladí o 10 stupňů!

Zdroj: profimedia.cz
Máme tady nový týden a s ním k nám přišly i letní teploty. Dnes bude opravdu krásně a počasí bude připomínat spíše to letní. Teploty totiž vyšplhají až na 25 stupňů. Moc dlouho nám to ale nevydrží, hned v úterý se radikálně ochladí.

Na začátku týdne si užijeme letní počasí a teploty vyšplhají až na neuvěřitelných 25 stupňů. Radovat se ale budeme jenom jeden den, protože pak přijde studená fronta a ochladí se až o 10 stupňů. Navíc nás potrápí přeháňky a bouřky.

V pondělí bude jasno až skoro jasno, přechodně od západu zataženo. Potrápí nás přeháňky a občas i bouřky. Teploty ale můžeme čekat letní. Budou se pohybovat mezi 19 a 23 stupni. V Čechách vyšplhají až na 25 stupňů! Takže bychom si měli dnešní den pořádně užít, protože zítra se radikálně ochladí

V úterý bude oblačno až zataženo, postupně nás potrápí déšť. V noci se budou teploty pohybovat mezi 2 a 6 stupni, během dne vyšplhají ale jen na 12 stupňů. Takže asi vytáhneme teplejší kabáty.

Ve středu bude trochu tepleji než v úterý. Bude jasno až oblačno, postupně od severozápadu až zataženo. Místy můžeme očekávat déšť s přeháňkami. V noci bude dokonce mrznout, protože teploty klesnou až na nulu. Během dne se ale budou pohybovat mezi 10 a 14 stupni.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, celý den nás v Česku potrápí déšť a přeháňky Večer by se ale mělo vyjasnit. V noci se budou teploty pohybovat mezi 4 a 8 stupni. Během dne teploty vyšplhají na 9 až 13 stupňů.

Ani v pátek se počasí neumoudří. Bude oblačno až polojasno, déšť se objeví jen ojediněle. V noci bude pořádná kosa, teploty klesnou až na 1 stupeň. Během dne bude až 12 stupňů. Můžeme se ale už teď těšit na víkend. Trochu se totiž oteplí a teploty vyšplhají až na 15 stupňů. Deště se ale jen tak nezbavíme!

Související články

Další články