Na jaro si zřejmě budeme muset ještě chvíli počkat. Zatímco víkend byl slunečný a relativně teplý, teploty nad nulou bohužel nevydrží. Opět se k nám vrátí mrazy a bude pořádná kosa. Takže pokud jste o víkendu hodili přímotopy do sklepa, tak je zase můžete vytáhnout.

V pondělí bude zataženo až oblačno. Během dne se můžou vyskytnout mlhy, někde i mrznoucí. Během dne si ale ještě užijeme teploty nad nulou, které se vyšplhají až na 5 stupňů. V noci se budou pohybovat mezi plus 1 a minus 3 stupni.

V úterý už se začne pomalu ochlazovat. Bude zataženo až oblačno, občas nám dokonce zasněží. V noci teploty klesnou pod nulu a budou se pohybovat mezi minus 2 a minus 6 stupni. Na severovýchodě můžou klesnout až k minus 8 stupňům a bude se tvořit námraza. Během dne vyšplhají pouze na 1 stupeň a bude se tvořit ledovka.

Ve středu bude pořádná kosa. Bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno. Na horách se dočkáme sněhu, zato teploty klesnou hluboko pod nulu. V noci spadnou až na minus 14 stupňů, takže nastartujte přímotopy, ať nezmrznete. Neoteplí se ani během dne a teploty se budou pohybovat mezi minus 7 a minus 3 stupni.

Čtvrtek bude stejně chladný jako středa. Bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno. Můžeme očekávat i slabé sněžení. V noci teploty klesnou až na minus 14 stupňů. Během dne vyšplhají maximálně na minus 3 stupně. Takže si nezapomeňte doma čepice a rukavice.

V pátek bude oblačno až zataženo, místy polojasno a očekáváme slabé sněžení. V noci se teploty budou pohybovat mezi minus 4 a minus 8 stupni. Během dne se budou držet stále pod nulou, a to mezi minus 2 a minus 6 stupni.