Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Ochladí se a bude nám pršet! Pak teploty vyšplhají až na 14 stupňů!

Jaro je za dveřmi!
Máme za sebou teplé dny, kdy teploty vyšplhaly až na krásných 17 stupňů. Začátek týdne ale bude chladný a teploty dosáhnou jen na 8 stupňů. Zároveň bude celý týden pršet. Koncem týdne se k nám ale zase vrátí jaro a bude až 14 stupňů.

Kdo si myslel, že už k nám přišlo jaro a teploty už budou jen stoupat, toho zklameme. Přestože jsme si o víkendu užili krásných 17 stupňů, tento týden se zase pořádně ochladí.

V pondělí bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno. V Čechách nás od západu během dne potrápí déšť. K večeru by srážky ale měly ustat. Během dne se pořádně ochladilo. Teploty se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni.

V úterý bude ještě chladněji než v pondělí. Bude oblačno až zataženo, opět nás potrápí déšť s přeháňkami. V noci teploty klesnou dokonce pod nulu, až k minus 2 stupňům. Během dne vyšplhají maximálně na 8 stupňů.

Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od západu bude oblačno až zataženo. Později můžeme očekávat déšť. V noci se budou teploty pohybovat mezi minus 3 a 1 stupněm. Někteří z nás tedy na chvíli opět vytáhnou přímotopy a tlusté ponožky. Během dne se ale trochu oteplí a teploty vyšplhají až na 10 stupňů.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, během dne polojasno. Později nám od západu zaprší. V noci teploty klesnou až na nulu, takže bude pořádná zima. Počasí si s námi ale pořádně hraje, protože během dne se teploty budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

Vypadá to, že v pátek se k nám zase pomalu začne vracet jaro. Bude oblačno až zataženo, opět nás bude trápit déšť s přeháňkami. V noci se teploty budou pohybovat mezi 2 a 6 stupni. Během dne se oteplí a bude až krásných 13 stupňů. Teplé počasí nám vydrží i o víkendu, kdy teploty vyšplhají až na 14 stupňů.

Mohlo by vás zajímat

Další články