Kdo si myslel, že už k nám přišlo jaro a teploty už budou jen stoupat, toho zklameme. Přestože jsme si o víkendu užili krásných 17 stupňů, tento týden se zase pořádně ochladí.

V pondělí bude oblačno až zataženo, přechodně polojasno. V Čechách nás od západu během dne potrápí déšť. K večeru by srážky ale měly ustat. Během dne se pořádně ochladilo. Teploty se budou pohybovat mezi 5 a 9 stupni.

V úterý bude ještě chladněji než v pondělí. Bude oblačno až zataženo, opět nás potrápí déšť s přeháňkami. V noci teploty klesnou dokonce pod nulu, až k minus 2 stupňům. Během dne vyšplhají maximálně na 8 stupňů.

Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od západu bude oblačno až zataženo. Později můžeme očekávat déšť. V noci se budou teploty pohybovat mezi minus 3 a 1 stupněm. Někteří z nás tedy na chvíli opět vytáhnou přímotopy a tlusté ponožky. Během dne se ale trochu oteplí a teploty vyšplhají až na 10 stupňů.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, během dne polojasno. Později nám od západu zaprší. V noci teploty klesnou až na nulu, takže bude pořádná zima. Počasí si s námi ale pořádně hraje, protože během dne se teploty budou pohybovat mezi 7 a 11 stupni.

Vypadá to, že v pátek se k nám zase pomalu začne vracet jaro. Bude oblačno až zataženo, opět nás bude trápit déšť s přeháňkami. V noci se teploty budou pohybovat mezi 2 a 6 stupni. Během dne se oteplí a bude až krásných 13 stupňů. Teplé počasí nám vydrží i o víkendu, kdy teploty vyšplhají až na 14 stupňů.