Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ MĚSÍC: Teploty kolem 13 stupňů a ochlazení koncem března

Zdroj: profimedia.cz
Počasí je posledních pár dní jako na houpačce. V pátek teploty vyšplhaly na 18 stupňů a dnes se zase ochladilo, fouká silný vítr a trápí nás přeháňky. Meteorologové vydali předpověď počasí na celý měsíc. A začátek jara bude nadprůměrně teplý!

Začátek jara si opravdu užijeme. Bude totiž nadprůměrně teplý a teploty se budou pohybovat kolem 13 stupňů. Takže už je na čase vytáhnout gril a udělat si nějakou grilovačku s přáteli. Ochladit by se mělo až na přelomu března a dubna. Ale jen na chvíli, pak by zase teploty měly šplhat nahoru a my se můžeme konečně těšit na to pravé jaro Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) na následující čtyři týdny.

Během měsíce nám sice občas zaprší, ale srážky budou průměrné, takže se přívalových dešťů bát nemusíme. Nejvíce pršet bude v týdnu od 27. března. Na přelomu měsíce bude kolem 12 stupňů. "Poslední týden období se jeví jako slabě nadprůměrný," uvádí ČHMÚ. Průměrně bude během dne kolem 14 stupňů a v noci teploty klesnou až na 3 stupně Takže se máme na co těšit!

Související články

Další články