Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Předpověď lásky na rok 2017 pro jednotlivá znamení: Vodnáři se konečně dočkají a Panny zase ostrouhají! Jak na tom budete vy?

Láska je láska! Někdy to s ní není jednoduché, ale bez ní by to také nešlo. Podívejte se, jak na tom s láskou budou letos jednotlivá znamení. A že se někteří mají opravdu na co těšit. Zdá se, že to opravdu bude rok ve znamení LÁSKY!

Vodnář

Pokud toužíte po lásce, máme pro vás dobrou zprávu. Letos se opravdu dočkáte, možná dokonce už v příštích několika týdnech. A skutečně vás to převálcuje. Nicméně dejte si pozor, abyste se nenechali až moc unést, ostatně jako vždycky. V partnerovi musíte hledat hlavně stabilitu, jinak to nemá cenu.

Ryby

Letos nemáte v plánu nic vážného a to je v pořádku. Rychle si najdete někoho se stejným cílem a budete si užívat proces objevování. Není třeba nikam spěchat. Pořádný vážný vztah vás letos nečeká, tak si užívejte legraci.

Beran

Byli jste příliš zaneprázdněni a na vážný vztah jste ani nepomysleli a teď to hodláte změnit. Pozor ale, abyste netlačili moc na pilu. Když to tam není, tak to tam prostě není. Buďte trpěliví, čekání se vyplatí a okolo května potkáte lásku, která za to bude opravdu stát.

Býk

Hledáte-li vztah, který by vás naplnil, letos se vám to podaří a dojdete svého štěstí. Nedovolte však partnerovi, aby vás příliš změnil. Drobné změny jsou fajn, ale předělávat celou osobnost pro někoho jiného nemá smysl.

Blíženci

Cestu vám zkříží několik vztahů, ale žádný nebude vážný. Není třeba se nad tím trápit, váš čas přijde, jen ne letos. Místo toho si to užívejte, jen opatrně, ať nikomu nezlomíte srdce, mohlo by se vám to ošklivě vrátit.

Rak

V poslední době se trochu držíte zpátky. Nedivíme se, nechcete si zase nechat zlomit srdce. Opatrnosti není nikdy dost, ale to neznamená úplnou izolaci. Žijte trochu, vyrazte na rande, i když jste nervózní, uvidíte, že nebudete litovat.

Lev

Přesto, že o vás je jako vždy velký zájem, jste, jako vždy, poněkud vybíraví. To je samozřejmě fajn, máte na to právo, ovšem bacha, abyste nepřebrali. Pokud to nebudete přehánět, máte slušnou šanci, že potkáte někoho, kdo bude vyznávat stejné hodnoty jako vy.

Panna

Jste tvrdý dříč a o nic jiného než o práci vám letos ani nepůjde. Randění odložíte až na příští rok. Navzdory tomu vám osud ke konci roku předhodí spřízněnou duši. Do té doby je to zase jen samá práce, práce, práce!

Váha

Vypadá to, že tohle bude váš rok! Planety jsou vám nakloněny, takže by to konečně mohlo klapnout. Pokud si ujasníte, co vlastně chcete a nechcete, není nic, co by mělo bránit vašemu rozletu a bude vás čekat rok plný lásky.

Štír

Štíři nikdy nemají problém s tím si najít nového partnera. Bohužel to mnohdy zahrnuje i ty nesprávné. Chtělo by to si trochu ujasnit priority a rozmyslet, co vlastně chcete. V novém roce vás čekají samé pozitivní věci.

Střelec

Střelci milují svobodu. Nebráníte se vážným vztahům, ale pouze dokud vám partner nebrání v rozletu. Střelci musí být zkrátka stále kreativní, pokud k tomu mají prostor, vše je v pořádku. Jestli jste singl, nemusí vás to vůbec trápit, trpělivost přináší růže.

Kozoroh

Máte neustále pocit, že teď už by to mohlo vyjít, ale stále nic? Netlačte na pilu a nebuďte k sobě tak tvrdí. Zkuste se na chvíli sžít sami se sebou a uvidíte, že v druhé polovině roku se vám vaše úsilí vyplatí.

Související články

Další články