Byly doby, kdy pořídit fotografii Jiřího Langmajera (48) z večírku znamenalo něco jako vidět na vlastní oči Modrého Mauricia.

Někteří novináři živě pamatují, jak Langoš vystartoval po fotografech, kteří jen dělali svou práci, a častoval je vulgarismy. Najednou se ale stalo něco, co se dá nazvat jako nový div světa. Herec se totiž přestal při focení chovat jako nenajezený pitbull, pak se začal i do objektivů usmívat, pózovat a nakonec se objevuje na akcích, kde bychom si ho ještě před dvěma roky nedokázali představit.

Za všechno zřejmě může vyklidněný osobní život po boku Adély Gondíkové (41), navíc pár pochopil, že úkolem celebrit je s médii spolupracovat, pokud chcete, aby vás agentury za honorář zvaly na svoje akce, což se rovná včas zaplacená hypotéka. Jiří ale jistým aktem přeskočil ještě dalších deset levelů, když se nechal na jedné akci fotit a přitom měl na sobě z jedné strany nalepeného Marka Víta, což je bývalý manžel Mirky Čejkové, který má rád kolem sebe slavné lidi, protože to je jediná záruka, jak se dostat do médií, když už s Čejkovou skončil a jeho pobyt ve vězení už také nikoho nezajímá.

Tipujeme, že zmatený Langoš ani netušil, koho má vedle sebe, jen udělal, co měl, a zase se odporoučel.