Stadion v Edenu a možná i celý fotbalový klub budou mít brzy nového vlastníka. Do hry o nového majitele totiž vstoupil kazašský miliardář Talgat Bajtazijev, který není zrovna z levného kraje. Mimo jiné vlastní i přístav v Gruzii a pár ropných polí. Pár myslíme jako dost.

Navíc není v Česku nováčkem, už má skoupeny pozemky okolo Prahy a v Ruských Karlových Varech, nyní by se mu líbilo vlastnit stadion a pro potěšení ještě naše hráče. Navíc české rýžovačky zlata budou mít novou bojovku – ulovit Kazachova syna.

Michail Bajtazijev je mocná partie, tak trochu podobná hokejistovi Alexandru Ovečkinovi, ačkoliv Michail má tedy všechny zuby a ještě navíc ho určitě stály víc než Ovečkinova hokejka. Bohatý synek si náležitě užívá luxusu svého otce a píchá nohou do vosího hnízda tam, kde se mu to vyplatí nejvíc – na Instagramu.

Naštěstí je uvědomělý a nefotí moc sebe, zato nás zásobuje líbivými zátišími se svými hračkami, na nějž se nezmůžete nikdy. Aventador na ranní dopolední brunch, na úřad v Bentley, čaj o páté ve vytuněném Enzu a večerní projížďka k západu slunce v Bugatti Veyron, které má dokonce na zadku osobní značkování.

Míša to má prostě rád rychle a zběsile.

Možná nejen na silnici.