Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pražská pařmenka Nikol Trojanová: Řekl mi, ať se vyfotím v podprsence, tak jsem to udělala!

Nikol Trojanová točí a bloguje pro eXtra.cz o fragmentech svého těžkého
pražského života.
Zdroj: archiv

Nazdar bazar,

v pondělí to začalo. Telefon mi padl na zem a celý se rozflákal. Měla jsem vymyšlené skvělé video, uvidíte ho tedy až příští týden. A pak začal klasický problém. Když víte, co chcete, a nemůžete to mít, jiné nápady prostě nepřijdou. Múza vás opustí…

Takže jsem se rozhodla, že pro vás udělám poradnu.

Dokonce jsem na svůj FB napsala anketu o nejzajímavější dotaz, který následně na eXtra zodpovím čtenářům! Jenže jak vám můžu poradit, když sama potřebuji poradit, co vám poradit? Ve zkratce: láska – vydržte, ta pravá si vás najde, štěstí – si za prachy nekoupíš, to je známá věc, u každého z nás vždy chvilku je a pak nás zase opustí. Což se mi právě tento týden přihodilo, oprava telefonu 3000 Kč, pohoda.

Volám tedy šéfredaktoru Pavlovi, že mě má inspirace opustila, a přišla jeho klasická rada: „Ježíši, vyfoť se v podprdě a je to, ne?“

Ehm… Díky moc, vždyť to je úplně cool, už takhle se doslýchám, co pořád někam lezu a ještě budu dávat svoje prsa na internet!

Takže jsem se rozhodla vás všechny překvapit a dát sem fotku z dětství. Děti jsou tak roztomilé, nevinnost sama. Protože koho zajímají kozy, že jo? :-)

No… a pak jsem poslechla toho Pavla…

Těším se za týden!

Související články

Další články