Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sledovali jste ONLINE z demonstrace pod okny Ranní show E2: eXtra.cz na místě monitorovalo nepokoje kvůli vyhozené Šilhánové!

Dění na demonstraci u Evropy 2 jsme sledovali online.
Zdroj: Olga Path
+ Dalších 9 fotografií

Po vyhazovu Lucie Šilhánové (33) z Ranní show Evropy 2 vyzval Leoš Mareš (37) posluchače, aby přišli demonstrovat před budovu rádia ve Wenzigově ulici v Praze. Redakce eXtra.cz si takovou příležitost nemohla nechat ujít a je u toho!

Na místě byl od 6:00 šéfredaktor Pavel Novotný a redaktorky Bára Koukalová a Olga Path Štiplová, ta exkluzivně v roli fotografky. Její vidění celé taškařice si můžete prohlédnout na Facebooku eXtra!

Plánovaná demonstrace fanoušků, kterým se nelíbí rozhodnutí vedení rádia v čele s ředitelkou Jitkou Fürst o vyhazovu Šilhánové z věkových důvodů, byla svolaná na osmou…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

5:04 Krásné ráno všem, tady Dělník bulváru, dal jsem si budíka na pátou, protože Leoš prý tak vstává, což kecá, protože vstává buď v 5:50, nebo ještě nešel spát.

5:09 Nenechte si na eXtra ujít v ranních hodinách přepis Leošova jednání s prezidentem rádia Michelem Fleischmannem, který jsme si bohužel trošku vymysleli. V reálu Leoš včera trochu brzdil své středeční výroky, ale demonstrace se zřejmě uskuteční. Respektive já s Olgou tam budeme a v nouzi si i zademonstrujeme, kdyby nikdo nedorazil. Odjíždím z domova budovat studio, které jsme po vzoru prostor BBC Sport na ZOH v Soči nechali v místě vybudovat, a Nova si své nové kulisy zpráv může strčit víte kam, protože použijeme nejmodernější jevištní techniku. Však uvidíte!

5:49 Vyrážím z redakce a jsem po ránu strašně nas**ný a nepříjemný. Snad Olga nedorazí, v tuhle hodinu jsem ji nikdy vstávat neviděl.

6:16 Nevím, jak vy, ale já už demonstruji. Já, řidič a fanoušek Šilhánové pan František z Prahy-Nuslí.

6:18 Proradná Olga nikde, dělnice nikde a stavbyvedoucí na místě, no kde to jsme.

6:20 Pocem, to si děláš prdel, Leoš s Patrikem mi zamávali z okna. Nebýt ženatý, klátím na to holky rok.

6:25 Dorazila Olga a je to hodně zlé! Bojím se jí víc než mulisáka, co jsme podle děda Mirka měli na chalupě na půdě.

6:39 Olga je v mimořádně špatné náladě. Kam se hrabe moje žena ve svých minusových chvílích.

6:40 Hrstka asi deseti demonstrantů zatím postává cudně přes ulici, dvě teenagerky vypadají, že přišly spíš na Leoše než na Fürst.

6:46 Jedna si teď trhá rodidla, je v pětici, kterou Leoš bere nahoru do vysílání a k následným ústním zkouškám na novou moderátorku u Patrika Hezuckého v jeho kamrlíku.

6:55 Okolo jezdí auta a troubí, nevím, zda proto, aby jako každý den pozdravili ranní tým, nebo proto, že vidí mne a můj nový účes tzv. na Kramného.

7:04 Zprávy… Je to dobré, Slavia ještě nesestoupila.

7:14 8 demonstrantů, vyhlížíme desátého a hlavně by měl za půl hodiny dorazit Capo di Tutti Capi Domenico Martucci, který z korby našeho náklaďáku zazpívá směrem k budově svůj nový singl, doufaje, že se Fleischmann slituje.

7:22 Je to tady, dorazil jediný šlechtic dnešní akce – Domenico Martucci. Do toho slyším Leošův vstup o našem olympijském studiu… Emoce, dojetí… A to ještě nezpíval náš host!!!

7:28 Jsem focen významným médiem s hrabětem, to je skoro jako sex s Leošem.

7:40 Svítí sluníčko, Olga se vzdálila, hrabě vypráví o Itálii, dorazila Bára a je svěží, Patrik nám mává a hází od lebky prasátka na fanynky, jsem rád, že mohu být toho součástí.

7:48 Za Lucii demonstruje už několik desítek lidí, mají transparenty, někteří i primitivní zbraně… Domenico hlásí: „Kromě mojí vlastní jsem na tak významné demonstraci nebyl.“

7:50 Aktuální fota z akce sledujte v předstihu na Facebooku eXtra.

7:54 Elektrizující atmosféra, už tu chybí jen milenec Lucie Bílé Křivánek.

7:57 Vzkaz mojí zástupkyně Báry nahoru Leošovi: „Miluju tě, vem si mě…“ Alkohol si vybírá první daň…

8:00 Oficiální začátek demonstrace, Leoš na balkoně, podprsenky jdou dolů.

8:09 Tak to nikdo nečekal, jednak fanynky donesly Leošovi a Patrikovi housky, jednak dorazila delegace ministra financí, respektive je tu iDnes… A hubený Zápal ze Super.cz, doktor Buben, hrabě, chápete, pro kluka z Řeporyjí je tohle sen, Olga Path taky pláče.

8:14 S hloučkem novinářů jedeme Lucku Bílou a její sex a Lucku Šilhánovou a její odchod na Primu, ale vracíme se rychle k Lucce.

8:19 Víme první: Lucie Šilhánová bude už v pondělí moderovat Divácké zprávy TV Prima. Neděláme si prdel. Jste první, kdo to ví.

8:23 Za chvíli má dorazit Lucie Šilhánová, Domenico je rozrušen… A už je tady!

8:26 „Jsem strašně dojatá,“ říkala Lucie a potvrzuje svůj odchod z rádia, Domenico má na krajíčku, Olga se tváří pořád stejně „napřesdržku“… Přátelé, předávám to kolegyním a válím do Litoměřic na jinou demonstraci… Ať žije Šilhánová a italský pop.

8:32 Online přebírá Pavlova zástupkyně Bára. Lucka Šilhánová právě řekla, že je stará. Zhroutila jsem se zhrzeně na podlahu našeho přenosového odtahového auta, neboť já jsem taky stará. Což znamená, že mě Pavel v pondělí vyhodí.

8:40 Démonico Fetuccini Martucci mě tady nechal s otrávenou kolegyní Olgou. Chápu, došel alkohol.

8:46 Leoš pouští do éteru drby, že akci přišel znásilnit Zdeněk Macura a nepochopil, že se zde demonstruje za Lucku, a chce tu stavět svůj paletový domek v edici Fritzl Homemade. Vyslala jsem kolegy novináře na průzkum, ale nikdo tu naondulované lokny nemá. Ani Hezucký. Planý poplach.

8:50 Lucka Šilhánová právě dojatě mluví do éteru. Je ji špatně slyšet, ale stejně tu všichni pláčeme. Leoš do toho čte nějaký drzý vzkaz našeho Pavla, kluci, tomu se říká buddy-love, víte to?

9:00 Leoš je velmi dramatický a na konci Ranní show dává poslední slovo Lucce Šilhánové a hraje pro ni poslední píseň. Fanoušci a demonstranti se tváří zmateně, nejsou si jistí, jestli to není vůbec poslední vysílání? Podle mě tam teď za okny probíhá vášnivá líbačka a tečou potoky slz, že tolik vody by před porodem nevypustila ani máma paterčat.

9:08 Všichni čekají u vchodu na Leoše, Patrika a Lucku. Já ne, sedím na našem odtahovém přenosovém voze a bojím se někam odejít. Peněženka a doklady jsou mi fuk, ale je tady ten alkohol a nemá ho kdo hlídat.

9:15 Trio právě zpívá venku před rádiem Zvonky štěstí. Hrůzou nám z toho popadal redakční reklamní roll-up. Patrik to jede v několika jazycích a Leoš kupodivu nerapuje.

9:18 Je tu hned vedle nějaká svatba. Nevěsta vypadá otráveně, že si jí nikdo nevšímá a všichni si všímají jen Leoše, Patrika a Lucky. Bože, přijela policie a obhlíží naše stanoviště děsně úlisně. Podle mě jim ale vadí, že tu všichni pijeme už před desátou.

9:32 Je hezké, že se o nás, dělníky bulváru, taky někdo zajímá. Nějaký pán si nefotí Leoše, ale naše auto. Obávám se, že pak budeme někde v hlášení. Pavle, ztratila jsem mezitím Olgu. Promiň.

9:40 Lucka Šilhánová vyvedená v jarních barvách právě odchází, Patrik někam zmizel a Leoš se chystá sedat do auta a zase mě nepřišel požádat o ruku. Nevadí, trpělivost růže přináší. Z okna rádia jim mává nějaká paní a nejsem si jistá, jestli chce jen královsky kynout, nebo rovnou skákat. Nějací frajeři v černých brýlích zastavili na rohu dopravu a blokují vjezd do ulice, ale to asi nebude ochranka, neboť Leoš by ve fabii přece nikdy nejel.

9:45 Musíme končit, žádné drama se stejně nestane a už tu na nás lítají pokutové bloky. Balíme slunečník a techniku, loučíme se s vámi a jsme rádi, že jste byli s námi! Děkujeme!

Související články

Další články