Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Právě se díváte na učitelku, která byla zatčena, protože dělala klínový tanec svému mladičkému žáčkovi!

Ani se před ním nesvlékla, ale dělala to před celou třídou.

Zajisté existuje spousta učitelek, které udělaly něco trochu víc než jen klínový tanec před studentem. Spousta z nich se svými studenty dokonce spala, a to i opakovaně. Felicia Smith se toho ovšem ani trošku nebála. Klínový tanec dala svému žáčkovi v pohodě před celou třídou!

Felicia Smith z města Houston v americkém Texasu je obviněna z nepřípustného vztahu se studentem kvůli tomu, že mu před třídou provedla klínový tanec s plným kontaktem – tedy sama ho osahávala a dokonce poklekla na kolena a zabořila svou hlavu mezi jeho nohy.

Patnáctiletý chlapec měl také možnost kontaktu a paní učitelku několikrát poplácal po zadku a hlasitě upozorňoval, že díky jejímu tanci má erekci.

Celý klínový tanec trval krásné čtyři minuty a na jeho konci učitelka Felicia Smith oznámila: „Miluju tě, kocourku. Hezké narozeniny!“

Dokonce existuje i video, kde je celá ta legrace zaznamenaná, a má ho teď v držení policie. Felicia Smith se brání tím, že ji k tomu ostatní žáci přemluvili jako legraci.

Mohlo by vás zajímat

Další články