Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Právě se díváte na očního lékaře, který testoval zrak pacientek tak, že před nimi masturboval

„Vidíte na tuhle dálku můj ztopořený penis?“

Když se objednáte k očnímu lékaři, který se jmenuje jako nějaký šlechtický panovník, může to u vás vzbudit trochu podezření. Robert Emmett Deck III. byl nedávno obžalován z veřejného obnažování, když masturboval před jednou svou pacientkou. A možná jich bylo víc, jenom takhle ho při tom natočila.

Robert Emmett Deck III. byl oční lékař z amerického Michiganu, který měl soukromou praxi a dokonce zábavnou televizní reklamu, kterou sám namluvil. Na všechny se tam hezky usmívá, říká, že když k němu přijdeme na vyšetření, bude to úžasný zážitek a nemáme váhat a hned se objednat.

Jaký to byl zážitek, to poznala třiatřicetiletá žena, které dělal nové kontaktní čočky. Když jí je nasadil, požádal ji, aby s ním šla do jeho soukromé pracovny. Žena tušila, že se děje něco divného, takže nastavila na svém telefonu nahrávání, a měla pravdu. Pan doktor před ní začal masturbovat a ptal se, jak dobře ho s novými čočkami vidí. Viděla ho dobře. Tak dobře, že zavolala policii a Robert Emmett Deck III. byl ihned zatčen. Důkazem proti němu je audionahrávka na mobilu.

Na svých stránkách píše, že se zaměřuje zejména na „kontaktní čočky, které se těžce nasazují“. Těžko říct, jak pak oslavuje úspěšné nasazení těžkých čoček…

Související články

Další články