Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pravda o obézním těle Charlotte Štikové: Z trezoru unikla fotka, kterou neměl nikdo vidět!

+ Dalších 22 fotografií
Foto v galerii
Charlotte Štiková (21) po boku své sestry Ornelly Koktové (25) vždy trpěla. Ta sice nikdy nebyla žádná anorektička, přesto váží o desítky kilogramů méně než mladší sestra. Před třemi měsíci se proto Charlotte dala na hubnutí. Získali jsme fotografii, která nasvědčuje, že tohle snažení zatím přichází vniveč.

Patnáct kilo dole! To je číslo, kterým se nedávno pochlubila Charlotte Štiková. Dcera prostořeké Moniky Štikové (46) si stojí za tím, že s nadváhou v uplynulých měsících bojuje ze všech sil.

Z původní váhy 94 kilo prý shodila na 79 kilogramů. Při jejích 160 centimetrech však stále nejde o uspokojivou­ cifru.

Charlotte se pravidelně chlubí fotkami, na kterých je znát, že krejčovský metr už by její obvod v pase změřit dokázal. Jenže teď se objevil dosud nepublikovaný snímek, z nějž se tají dech.

Na fotce, kterou najdete v galerii, Charlotte rozhodně nemá 79 kilo, ale váží pravděpodobně přes metrák. Doufejme, že byla pořízena už dříve. Kdyby šlo o snímek novějšího data, byl by to pro Charlotte ohromný krok vzad.

Mohlo by vás zajímat

Další články