Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pravda o nádherném dekoltu! Jak je možné, že Gábině tolik narostla prsa?

Gábina Dvořáková ukázala naprosto perfektní dekolt!
Zdroj: Profimedia, eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
V sobotu proběhl v pražském Obecním domě Česko-Slovenský ples. Na něm se ukázalo mnoho krásek, ale nejkrásnější úsměv a dekolt večera rozhodně ukázala modelka Gabriela Bártová (dříve Dvořáková), manželka zpěváka Noida. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Gabriela (28) zvolila hodně odvážný model a pro fantazii nebylo místo. Její poprsí bylo naprosto dokonalé a pevné. Až by se dalo spekulovat, jestli je to dílo přírody. A tak jsme usměvavé Gábině zavolali a zeptali se, jak dosáhla tak perfektního efektu.

„Přemýšlela jsem dlouho, co řeknu, až se mě na to někdo zeptá. Nemá cenu lhát, je to pravda, byla jsem na zákroku v polovině prosince u pana doktora Patrika Paulise. Vrátila jsem se k původní velikosti poprsí, protože po dvou letech kojení to už nebylo ono,“ uvedla pro eXtra.cz Gábina s tím, že Česko-Slovenský ples byl první větší akcí, kam se staronovým poprsím vyrazila.

A bylo co ukazovat! Do očí se jí nedíval snad nikdo. Ještě že její manžel Noid (36) zůstal doma! Gábina totiž na ples přišla v doprovodu plastického chirurga Paulise, který se o tu krásu na jejím hrudníku postaral.

Související články

Další články