Nedělní smrt topmodelky Kateřiny Netolické (†26) obestírají záhady.

Zatímco média papouškují informaci iDnes o vadné karmě, podle svědků portálu Blesk.cz hokejista Petružálek v bytě zřejmě žádnou karmu ani podobné zařízení neměl. Otázkou ale je, čím se v takovém případě otrávili modelčini psi. Sebevrazi navíc zvířata většinou neberou „s sebou“.

Svědectví zdroje Blesku.cz tedy neberme zase úplně vážně, protože je vysoce pravděpodobné, že plyn příčinou smrti mladé kickboxerky být mohl.

Přátelé modelky, tedy ti, kteří ji znají dlouho, přitom tuší už od prvních informací o její smrti, že o nešťastnou náhodu zřejmě nešlo.

„Dal bych krk na to, že to udělala sama. Drogy nebrala, byla sportovkyně, spíše to byl psychický problém,“ řekl nám před pár desítkami minut člověk, který byl mrtvé modelce blíže než mnozí z těch, kteří si na to aktuálně před médii hrají.

Netolická podle všeho trpěla snad všemi modelkovskými neduhy, měla rozhozenou psychiku a přátelé mluví o dřívějším sebepoškozování a rozdvojené osobnosti, což v kombinaci s epilepsií tvoří smrtící koktejl. „Jí s touhle diagnózou stačilo fakt málo, měla různé náhlé propady, mluvil jsem s více lidmi z naší party a vlastně nebyl nikdo, kdo by nějak pochyboval, ale samozřejmě, stát se mohlo leccos.“

eXtra.cz zítra ráno přinese zpověď dívky, která s Netolickou pracovala ve Spojených státech, kde se na její psychické obtíže přišlo… Její postřehy jsou mimořádně zajímavé a verzi o sebevraždě rozhodně nahrávají. Na skutečnou příčinu smrti si ale budeme muset bohužel ještě počkat.