Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Práskli jí manželovu nevěru s Denisou. Šebrleho žena si myslela, že si z ní někdo střílí

Šebrleho manželka se musí cítit ponížená.
+ Dalších 9 fotografií
Roman Šebrle (43) se, jak on sám říká, kvůli vedru neovládl a na večírku Prima TV líbal a osahával sekretářku Denisu H. Stalo se tak těsně po návratu z rodinné dovolené, kde jeho žena a děti ještě zůstaly. Manželka Eva (41) se o nevěře měla dozvědět telefonátem od bulvárních novinářů. Nejprve si však myslela, že si z ní dělají legraci. Až tak Romanovi věřila.

Na tenhle večírek Roman Šebrle už nikdy nezapomene. Spustil se na něm totiž s pohlednou Denisou H., která s ním má pracovat v jedné budově. Fotografové je načapali, jak se líbají a osahávají. Šebrle ji láskyplně opíral o dodávku a nakonec spolu zmizeli taxíkem.

Šebrle měl být ještě nedávno na rodinné dovolené, ze které odjel dříve a nechal tam ženu s dětmi. Když bulvární novináři z Blesku Evu Šebrlovou kontaktovali, myslela si, že si z ní střílejí. „To si děláte srandu?“ reagovala lehce podrážděně na to, že by jí měl být její muž nevěrný.

„Nejdřív se na ty fotografie musím podívat,“ řekla novinářům s tím, že manželovo extempore bude komentovat až později. Šebrle už se ke svému úletu vyjádřil. „Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, umocněný vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ kál se.

Sportovec a moderátor zpráv se má po návratu jeho rodiny z dovolené na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články