Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pozor, sex s tímto fešným Čechem vás zabije! Sdílejte jeho fotku

Zdeněk je bohužel pro své okolí velmi nebezpečným člověkem!
Zdroj: PČR
Zdeněk Pfeifer z Mostu je celostátně hledanou osobou a je na něj vydán evropský zatýkací rozkaz. Tento muž totiž vyhledával na internetu nezletilé chlapce a požadoval po nich sex přesto, že věděl, že je HIV pozitivní. Tři lidé jsou nakaženi. Kriminalisté uvedli, že jedním z nakažených je také třináctiletý kluk.

Policie po Pfeiferovi pátrá od chvíle, kdy se v polovině loňského roku svěřila matka nezletilého chlapce s tím, že si je jistá, že její syn udržuje intimní vztah s nějakým mužem. Údajně mu za sex sliboval peníze a tablet. Naneštěstí pro hocha a jeho rodinu testy prokázaly virus HIV.

Chlapec se nakazil od tohoto sexuálního devianta. Na krku má Pfeifer obvinění z těžkého ublížení na zdraví, šíření nakažlivé lidské choroby, zneužití, ohrožování výchovy dítěte, svádění k pohlavnímu styku a šíření pornografie. Je toho opravdu požehnaně. Tento pachatel sexuálních zločinů musí být co nejrychleji dopaden, než nakazí další nic netušící hochy.

Zdeňka Pfeifra bohužel i přes tato obvinění nevsadili do vazby, a tak vesele prchá před spravedlností. Naposledy se měl nacházet v Thajsku jako instruktor potápění. Z něj se však už nevrátil. V době své nepřítomnosti v Česku na svého milence převedl veškerý svůj majetek.

Kriminalisté nyní připravují obžalobu. Pfeiferovi hrozí až 12 let za mřížemi. Otázkou ale je, zda se Pfeifera podaří zatknout. Je možné, že je stále někde v Asii.

„Máme k dispozici dvě adresy, které jsme zaslali cestou policejního prezidia k prověření policii Thajského království a zatím čekáme,“ uvedl pro Týden kriminalista Pavel Záhumenský.

Související články

Další články