Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pozor: Pořádně brutální video skokana, který si rozdrtil nohu a celkem klidně o tom vypráví do kamery, zatímco ukazuje svou kost

Třiačtyřicetiletý Ammon McNeely se rozhodl zkusit BASE jumping v americkém Utahu. Jenže se mu zcela neotevřel padák a jak padal, několikrát narazil do skal, než dopadl na útes ze 180metrové výšky.

Jakmile dopadl, natočil video. Video, ve kterém mluví naprosto klidně a jen tak občas nám ukáže záběr na naprosto brutálně rozdrcenou nohu, ze které čouhá kost. A pomalu se smiřuje, že právě přišel o končetinu.

„Myslím, že kvůli tomuhle jsem přišel o nohu,“ říká dost klidným hlasem, ze kterého není patrné, že by ho cokoli bolelo. Pak se také omluvil své matce a říká, že „to není cool“. Trvalo pak 45 minut, než dorazila helikoptéra se záchranáři.

Ačkoli se ale neustále ve videu smiřuje s tím, že přijde o nohu, nakonec mu ji doktoři zachránili. Tedy prozatím. Má v ní infekci, takže je pořád možné, že o ni přijde.

A jak je možné, že vůbec necítí bolest? Za to může kamarád adrenalin, který dokáže s lidským tělem opravdové zázraky. Například to, že si ani neuvědomí, jak vás rána bolí.

Související články

Další články