Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pozor na tohoto masivního pavouka! Tahle fotka vám nedá spát!

Pozor na tohoto masivního pavouka! Tahle fotka vám nedá spát!
Zdroj: Getty Images Moment Open
Je velký, nahání hrůzu a číhá pěkně schovaný v rámu u dveří. Pavouci se v Austrálii rádi ukrývají v domech. Plazí se po oknech, po zdech a jsou opravdu masivní. Na internetu se objevily fotografie, které nahání strach.

Podivně vypadající pavouk se objevil na internetovém fóru Reddit. A hned se začal šířit internetem Vypadá totiž jako plyšový pavouk. Ale bohužel je skutečný. Člověku sice neublíží, ale nikomu se nedoporučuje ho chytat.

Uživatel, který fotografii uveřejnil na fóru Reddit, má na pavouky špatné vzpomínky. Když cestoval po Austrálii, potkával je na každém kroku. „Vzpomínám si, jak jsme jako baťůžkáři s kamarádem tohoto pavouka potkali. Píchali jsme do něj a vlastně jsme si s ním hráli. Bylo to děsivé. Nikdy jsem neviděl pavouka tak rychle běžet,“ říká cestovatel z fóra.

„Tak teď už chápu, proč jsem měl doma tolik mušek,“ říká další účastník fóra. Jeden muž byl z fotografie tak vystrašený, že nemohl ani uvěřit tomu, že je pavouk skutečný. „Prosím tě, řekni mi, že to není skutečný pavouk. Že ho někdo vyrobil jako hloupý vtip,“ říká. „Má tak tlusté nohy, to je opravdu nechutné,“ dodává. Některým se ale pavouk líbí. „Je to krasavice,“ říká další.

Fotky si prohlédlo skoro deset tisíc uživatelů za dvanáct hodin. I když pavouk vypadá hrozivě, není jedovatý. Je velký lovec, ale člověku ublížit nemůže. Všichni se ho bojí kvůli jeho velikosti. Tito pavouci se rádi skrývají v autech, slunečních clonách, za palubní deskou, pod sedadly, za závěsy či nábytkem v domácnostech.

Související články

Další články