Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Pozor na tchány! Tenhle test dopadl dobře jen díky neskutečné náhodě

Sexy mladší sestra může být velmi nebezpečná. Tenhle chlápek to ustál
jen tak tak. Měl neuvěřitelné štěstí!
Pozor na mladší sestry, pozor na zapomenuté kondomy a hlavně pozor na nevšední testovaní od vašich budoucích tchyní a tchánů!

Byl jsem velmi šťastný člověk. Má báječná přítelkyně a já jsme byli spolu více než rok, a tak jsme se rozhodli se vzít. Jen jedna malá věc mi vadila, byla to její překrásná a výrazně mladší sestra. Mé budoucí švagrové bylo dvaadvacet, měla na sobě velmi těsnou minisukni a určitě byla bez podprsenky.

Často se ke mně skláněla, když byla u mě, a tak jsem měl více než příjemný pohled na její intimní části těla. To muselo být úmyslné.

Nikdy to nedělala, když byla u někoho jiného. Jeden den tato sestřička volala a požádala mě, abych jí pomohl zkontrolovat svatební pozvánky. Byla sama, když jsem přijel. Zašeptala mi, že po mně touží a tyto pocity že nedokázala překonat. Navrhla mi, abych se s ní miloval jen jednou před tím, než se ožením a zaváži svůj život s její sestrou.

No, byl jsem celkem v šoku a nemohl říct ani slovo. Řekla: „Jdu nahoru do mého pokoje, a chceš-li poslední divoký úlet, přijď a vem si mě.“ Byl jsem ohromen, zmrazen a v šoku jsem sledoval, jak odchází po schodech. Když se dostala nahoru, stáhla si kalhotky a hodila je po schodech dolů na mě. Stál jsem tam na okamžik, pak jsem se otočil a šel přímo k hlavnímu vchodu. Otevřel jsem dveře a šel rovnou ke svému autu.

A hle, celé mé budoucí příbuzenstvo stálo venku a všichni tleskali! Se slzami v očích mě můj tchán objal a řekl: „Jsme velmi rádi, že jste prošel naším malým testem. Nemohli jsme si přát lepšího člověka pro naši dceru. Vítejte do rodiny!“ A poučení z tohoto příběhu je: Vždy si nechávejte kondomy v autě!

Související články

Další články