Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poznáte, kdo se skrývá pod maskou šíleného hipísáka? Má obrovský nos a nechybí na nejdivočejších party

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Pokud chcete zažít pořádnou party, musí tam být DJ Uwa Právě tenhle divočák se rozhodl stylizovat do nezávislého hipísáka éry 60. let, kdy vládly uvolněné mravy a marihuana se kouřila na kila.

Známý pařmen, vlastním jménem Uwe Vaník, slavil narozeniny, kde nechyběla spousta českých celebrit. V pražském Coco baru tekly drinky proudem, a že šlo o mimořádnou událost, dokázali svou přítomností i modelka Vlaďka Erbová (32) a fotbalista Tomáš Řepka (39), kteří den předtím měli velkolepou svatbu

I když se známý DJ snaží léta tajit svůj věk a všichni mu hádají o několik let méně, letos oslavil už jednačtyřicáté narozeniny. "Je to o tom, jak se člověk cítí, podle toho pak i vypadá," uvedl Uwa s tím, že on se cítí na 27. Oslavenec dostal spoustu dárků, mezi nimiž byla například sada DVD od pornoherce Roberta Rosenberga nebo poukaz na plastickou operaci nosu. Ten je totiž na Uwovi k nepřehlédnutí. "Poukaz jsem dostal nejspíš proto, abych si šel nos zmenšit. Já si ho ale nechám naopak ještě zvětšit a budu jak Pinokio," dodal se smíchem oslavenec.

Související články

Další články