Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte ji? Která sexy sportovkyně chodí po ulicích a vystavuje tyto božské nohy?

Anna se udržuje v parádní formě.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
I když už se nevěnuje profesionálnímu sportu, pořád vypadá takřka dokonale. Bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová (35) denně vzbuzuje rozruch hlavně díky svým dokonalým nohám. Na ty je skutečně moc příjemný pohled.

Sice jí táhne na čtyřicet, ale postavu a zejména nohy má stále dokonalé. Ano, mluvíme o bývalé tenisové superstar Anně Kurnikovové. Ta se stále udržuje v parádní fyzické formě. Když už nedominuje na tenisových kurtech, tak alespoň vypadá skvěle, když vyjde do ulic.

Samozřejmě je pro ni nutností být krásná a dokonalá, jelikož tvoří pár s Enriquem Iglesiasem (41). Ten je takovým lamačem ženských srdcí a je jasné, že kdyby o sebe Anna přestala dbát, tak by se mohlo stát, že ji nahradí jiná kráska.

Naposledy se pochlubila proklatě sexy fotkou. V černých minišatech a v podpatcích poodkryla svoje nohy a nechybělo příliš mnoho na to, aby ukázala i místa, která by měl vidět určitě pouze její přítel…

Související články

Další články