Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pozdě, ale přece: Díky reklamě na vodu šílí Česko po tomhle hitu. Objevujeme jej u nás po 40 letech!

+ Další 2 fotografie

Pokud jste to do dnešního dne ještě neslyšeli, nejspíš žijete někde v atomovém krytu a pak vás za třicet let objeví vědci jako nový živočišný druh.

Útočí na nás totiž denně a kdokoliv, kdo si zapne v jakoukoliv denní dobu televizi, nemá šanci se jí vyhnout. Reklama na minerální vodu s modelkou Lindou Vojtovou (29), která v saténových šatech půlí skleněným mečem nádherně rubínová jablka.

Nikdo se neptá, kdo je ta holka zač, všechny zajímá jen jedno – co to v té reklamě hraje?

Italská zpěvačka Patty Pravo (66) si zažila vrchol slávy hlavně v 60. a 70. letech, a nyní, po více jak čtyřiceti letech, ji objevujeme my tady v Česku. A to právě díky reklamám na naši minerální vodu.

Karlovarská společnost totiž používá cover verze jejích hitů La spada nel cuore (Meč v srdci) a La bambola (Panenka) jako hudební podklad do svých okouzlujících televizních šotů, kde vystupují hlavně české topmodelky. Hana Soukupová (29) se za tónů smyslné La bamboly procházela nahá ve vodních šatech, po ní přišla samurajka Linda Vojtová a píseň La spada nel cuore nyní drtí český internet.

La bambola (Panenka) v podání Patty Pravo

Drobná štíhlá blondýna s temně podmalovanýma očima byla ve své době v Itálii nejen hudební, ale hlavně stylovou a módní ikonou. Taková zpívající Bardotka. S hlasem jako zvon, uhrančivým pohledem a velmi jednoduchým stylem oblékání patřila mezi to nejlepší, co se v Itálii urodilo.

Bohužel i ona ale ve stáří podlehla kouzlu plastické chirurgie a na dnešní Patty Pravo už je jenom smutný pohled. Ještě štěstí, že nám tu po ní zbyly nejen tyhle dvě úžasné písně, i když nám to tady trochu trvalo se k nim dostat.

Pozdě, ale přece.

Související články

Další články