Všichni už asi víte, že reprezentant David Limberský zrovna není příklad ctnosti a morálky. Opil se jako hovado, sedl za volant, rozbil luxusní auto a pak se tomu smál. A není to zdaleka jeho jediný prohřešek.

Slavné osobnosti se nyní dohadují, zda je Limberský primitivní debil, nebo jen arogantní floutek bez špetky vychování. Sportovní novinář Luděk Mádl si třeba myslí, že Limba je prostě debil.

Do debaty o duševním zdraví plzeňského fotbalisty přispěl také paralympijský vítěz Jiří Ježek. Muž, který závodí bez amputované pravé nohy, Limberského zesměšnil na svém Twitteru.

„Vždyť kde jinde to mohou nadaní sportovci s inteligenčním znevýhodněním dotáhnout až do reprezentace. Významnou práci na tomto poli odvádí Viktoria Plzeň a fotbalová asociace, konkrétně třeba v případě pana Limberského,“ napsal nejúspěšnější cyklista paralympijské historie.

Uvidíme, jak bude reagovat Limba. Pokud dá v příštím utkání gól, mohl by třeba dělat, že jezdí na kole bez jedné nohy. Rozumu na to má plzeňský obránce tak akorát.