Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Potvrzeno! Kráska Šilhánová z Evropy 2 je definitivně single. Proč ji badmintonista Koukal opustil?

Lucie Šilhánová se definitivně rozešla s Petrem Koukalem.
Zdroj: herminapress.cz

V médiích už několikrát proběhly informace o rozchodu hvězdné moderátorky Ranní show na Evropě 2 Lucie Šilhánové (30) a badmintonisty Petra Koukala (27). Pár se ale několikrát snažil svůj nalomený vztah slepit, jenže nakonec došlo k definitivnímu rozpadu svazku.

„Nakonec byl Petr ten, kdo vztah ukončil, protože už ho to věčné scházení a rozcházení nebavilo,“ řekla nám kamarádka badmintonisty, která si možná na pohledného sportovce brousí zuby. A Petr rozhodně není ten, který by seděl doma a truchlil. Od rozchodu s půvabnou Lucií podle naší informátorky vysedává v barech a užívá si randění s novými známostmi.

Bohužel Lucie rozchod už nebere s takovou lehkostí jako její expartner. „Lucie od toho vztahu hodně očekávala. Těšila se na společnou budoucnost, plánovala svatbu, děti a teď aby zase všechno budovala znovu s někým novým,“ přidala další info naše „drbnička“.

Lucii jsme samozřejmě kontaktovali, ale zřejmě je pro ni toto téma stále velmi citlivou záležitostí, protože se k němu vůbec nevyjádřila.

Související články

Další články