Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Potvrzeno! Herečka Kristen Stewart je lesbička! Jak vypadá přítelkyně hvězdy Stmívání?

Kristen a její nová přítelkyně.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Už dlouho se o tom šuškalo, ale nikdo to nebyl přímo schopen potvrdit. Jenže teď promluvila o sexuální orientaci herečky Kristen Stewart přímo její matka!

Kristenin milostný život byl již od uvedení prvního dílu Stmívání pod pořádným drobnohledem. Její vztah s hereckým kolegou Pattinsonem se zdál být dokonalý a všem fanynkám upíří ságy připadal jako vystřižený z pohádky.

Jenže americká herečka byla po čase vyfocena ve vášnivém objetí Ruperta Sanderse. Následoval rychlý konec vztahu s Robertem a lavina nenávistných vzkazů od milionů jeho fanynek.

Nyní se už ale všichni dívají na tehdejší situaci jinak. Ze strany Kristen totiž evidentně nešlo o lásku a je pravděpodobné, že se pomocí nevěry jen snažila najít, kdo vlastně je a co ji přitahuje.

To se jí podařilo až v náručí současné osobní asistentky Alicie Cargile, se kterou začala chodit na začátku letošního roku.

To potvrdila přímo matka Kristen Jules (55).

„Co by se mi nemělo líbit na tom, že má teď přítelkyni? Je šťastná. Poznala jsem ji a mám ji ráda. Co by se mi nemělo líbit? Je to skvělá holka,“ popsala Alicii Sunday Mirror Jules Stewart.

Související články

Další články