Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Potrat? Mesarošová už není těhotná s chudým šedým vlkem! A do toho odložila svatbu z důvodu, který tu ještě nebyl!

Zdroj: FaceBook
+ Další fotografie

Dominika Mesarošová (28), jediná česká modelka, která si ušetřila na barák a má chudého přítele, už není těhotná, respektive na přímý dotaz eXtra potvrdila, že s přítelem, atraktivním chuďasem Markem (33) nečeká dítě.

Zda potratila, či si připadala těhotná omylem (modelky s její velikostí poprsí často nepoznají, zda se jim nalévají prsa, nebo ne) už nedodala. Dítě každopádně nečeká a nová je také informace, že se nebude vdávat, ač ještě nedávno zvažovala obřad v kostelíku v pražských Řeporyjích, kam plánovala pozvat všech dvacet boháčů, kteří prošli její postelí, aby nakonec zvítězil ten nejchudší.

"Přítel by se ženil hned, ale já ne," sdělila nám sympaticky Dominika, která řeší opačný problém než její chudé kolegyně. Zatímco ty přemýšlejí, jak se dostat k majetku aktuálního nabíječe, ona přemýšlí, jak od svých nemovitostí partnera v případě sňatku odstavit.

Zjevně jí nejde ani tak o peníze, ale spíše o pověst, protože aby zlatokopku oblafnul zlatokop… To by si podnikatelka v cestovním ruchu (její projekt Poleť s Dominikou k moři kupodivu třetím rokem funguje), která je od roku 2011 čestnou občankou Klondiku, za rámeček nedala.

"Mám s ním dobrý sex a miluju ho," říká ke svému vztahu s šedovlasým nuzákem s neutuchající erekcí bezradná modelka, která se nešťastně, respektive šťastně zamilovala v tom nejhorším období. Tak snad ji to brzy přejde a vrátí se k bohatým staříkům s infarktem na krku.

Související články

Další články