Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Posuďte sami: Je tohle nejlepší kancelář na světě?

Zaměstnanci se mohou stravovat v originální americké restauraci.
+ Další 2 fotografie

Tak v téhle kanceláři by chtěl pracovat snad každý. Zaměstnanci Faceparty, jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí ve Velké Británii, mají k dispozici vlastní tropický deštný les, dům na stromě a rozpadající se bunkr. Nechybí ani americká restaurace.

Provozovatelé Faceparty požádali společnost Helix 3D, aby pro ně na ploše cca 1500 metrů čtverečních vybudovala kancelářské prostory, které by byly schopné přečkat jadernou apokalypsu i invazi zombie. Současně měly reflektovat firemní filosofii, vyjádřenou sloganem „největší party na Zemi“.

Výsledkem je fantastický areál nazvaný „Worship Street“, jehož výstavba trvala 16 týdnů. Například zasedačky se nacházejí uvnitř dřevěné chatrče a toalety v dekadentní místnosti vyložené rudým sametem. „V kostele naleznete dokonce i speciální bible, které jsme vyrobili přesně dle požadavků našeho klienta. Na každé stránce jsou slova bla bla bla bla,“ konstatoval Brian Dowling, ředitel Helix 3D.

„Worship Street je prostě dokonalý. Zcela eliminuje potřebu kontaktu s vnějším světem. Máme tu všechno, co naleznete v každém větším městě – kina, bary, koncertní haly, lázně, noční kluby… Tady budeme pracovat, žít a bavit se: je to ideální domov pro Faceparty i několik dalších bláznivých projektů, které připravujeme,“ uvedl mluvčí Faceparty.

Mohlo by vás zajímat

Další články