Vodnář (21. 1. až 20. 2)

Vodnáři rádi sní o nádherné orientální ženě. Vodnářky by zase rády zkusily exotiku z Afriky. Zavřete oči a budete si to celé živě představovat. Vodnářky, přestaňte snít… Stejně na vás doma čeká jen Vilda s bonboniérou z Tesca.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Včera jste sestřelili tu pěknou kolegyni z vedlejšího kanclu. Dnes ráno jste sestřelili pošťačku. A zítra možná sestřelíte pošťáka.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, vy si sice myslíte, že když máte rohy, že můžete trkat každého, koho potkáte. Ale zítra to bude slabé. Celý den sice budete lovit a flirtovat, ale smůla – vy nezasunete. Trochu lépe na tom jsou ženy v tomto znamení narozené. Ovečky si možná k večeru trochu zabečí.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Od samého rána se Býci budou cítit jako žhavá láva, která proudí jejich tělem. A pokud se partnerka či nějaká neznámá šťabajzna (což Býci mají tuze rádi) zjeví v červeném prádle u jejich postele, tak láva poteče proudem asi i na koberec.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Vaše rozdvojená osobnost vyjde na povrch v tento magický den s nebývalou intenzitou. Přesný čas vyvrcholení? Bude to přesně v 19:00 hodin, kdy nastane postelová konstelace se Štírem. Ten do vás zapíchne svůj osten. Dejte si však pozor na pořádnou ochranu. V tomto případě vás hvězdy rozhodně neochrání. Nebo snad chcete riskovat potomstvo?

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Ráčkové se budou jen tulit a a tulit a zase tulit. Mají silně zakořeněné pudy pro rodinný krb. Je to hezké, ale je to trochu nuda. Pro samé tulení se k sexu ani nedostane. I když to tuleníčko je někdy tak hézké, že?

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Čeká vás pořádná divočina. Jako z Madagaskaru. Načesejte svou hřívu a hupsněte na to. Zvířata z džungle vám bude jen tiše závidět, jak budete řvát na plný pecky. Vy jste přeci páni, tak to ukažte na plné koule.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny mají blbý rok a pomalý rozjezd. A nebude tomu jinak i na Valentýna. Jediná šance je, když si k večeři dáte rybu. Do krku se vám zapíchne kostička a budete muset na pohotovost. Tam by mohla být nějaká hezká sestřička, která trochu pohoní. Jinak ale nebude vůbec nic.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Hvězdy vám připravily pořádnou dávku nerozhodnosti. Než se rozhoupete, co na Valentýna dělat a jak to protějšku udělat, tak bude konec a protějšek vám uteče za Lvem.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Vy se budete připravovat na tento den už od rána. Máte pořádně nabroušený osten a budete celý den bodat do všeho, co se hýbe.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Pro Kozoroha bude nejlepší, když vezme bičík a pořádně svůj protějšek seřeže. Jen ti vaši nejbližší ví, že v krvi máte krutost. A to pořádnou. Hvězdy Vám jsou nakloněny. Letos je třeba to srovnat pořádně do latě.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Vy jste leklý už z předcházejícího dne. Vlastně jste takový celý život. Dejte si vanu a utopte se! Když budete mít kliku, tak se v příštím životě narodíte jako Lev.