Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Postelové hrátky podle hvězd: Jste submisivní jako Rak, nebo dominantní jako Lev

Jste dominantní v posteli?
Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
horoskop
Postelové radovánky prostě k životu patří a jsou velmi důležité. Důležité je však i to, jaký jste typ na rozkoš. Jste raději dominantní Lev, nebo jemná a submisivní Rybička? Podle znamení zvěrokruhu se toho dá zjistit opravdu hodně a i jak moc vášniví jste v oblasti sexuálních hrátek a jak ovládáte svoje ego. Jak jste na tom?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran o sobě ví, že si zaslouží jen to nejlepší. Má tedy rád v posteli, když si jeho drahá polovička umí říct, co chce. Rád se poddá, ale stále musí být cítit určitý nátlak v sexuálních radovánkách. Taková hra na kočku a myš.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je dominantní nejen v posteli, ale i normálně v životě. Potřebuje si dokazovat svoje ego úplně všude. Nesnese tedy u sebe někoho, kdo je stejný král jako on. I v sexu potřebuje, aby někdo poslouchal a vyplňoval jeho tužby.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Zrozenci Blíženců nejsou rádi dominantní, ale také nestrpí, když je někdo vedle nich dominantní. Jsou to dobrodruzi a rádi si hrají. Pro ně je život i v posteli jedna velká hra. Mají rádi, když mohou být k partnerovi otevření.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je pořádná citlivka a neumí si pořádně říct o to, co chce a co se mu líbí. Je tedy radši, když i velení v posteli za něj vezme jeho milovaná polovička. Rád se podřídí, vůbec mu to nedělá problém.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Oplývají magnetismem a vášní a jsou skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Zažijete naprosto vášnivou noc, ze které budete ještě následující měsíce paf! Vaše dobrá nálada bude znát na hony daleko.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají rády všechno naplánované. V jejich diáři je přesné místo a čas, kdy si mohou užívat sexu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy si zrovna neužívají. Ne proto, že by je nebavil, ale protože jednou chtějí být dominantní, pak zase submisivní a to jejich partnery štve. Jsou tak nerozhodné, že to jejich miláčky naprosto štve. Ze sexu tak nakonec nic moc nemají.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je prostě vášnivé znamení, které rádo ukazuje svůj chtíč. Není tudíž divu, že je velmi dominantní. To, co chce, to prostě musí dostat, a běda, jakmile není po jeho. Na svou dominantní stránku osobnosti klidně navléknou latexový kostýmek a do ruky si vezmou bič.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, ač je to ku podivu, jsou dosti submisivní. V běžném denním rytmu sice ne, ale co se týče postelových hrátek, tak se rádi odevzdají do rukou toho druhého. Udělají vše, co jejich drahý/drahá chce.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

V lásce a milostných kontaktech se opět vyznačuje svou zvýšenou citlivostí a schopností vcítit se do svého protějšku, proto miluje, když je v roli toho druhého. V posteli s ním však nepůjde o žádný žhavý sex, ale o opravdu procítěné milování.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář je prostě blázen, který je nepředvídatelný. Jednou je rád vůdcem, pak si klidně klekne na kolena a bude v roli podřadného. S Vodnářem se prostě nikdy nudit nebudete, vždycky totiž něčím překvapí, jako obvykle.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybičky jsou typickým příkladem pro submisivitu. Neradi totiž komukoliv něco přikazují, mají pocit, že je to od nich drzé. Mnohem víc jim dělá radost, když poslouchají na slovo ony.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy