Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Postarej se mi o HŮL! Modelka s nejkrásnějšími prsy na Instagramu dostala nabídku od známého sportovce!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Lindsey Pelas tu a tam zaskočí na kalbu s Danem Bilzerianem a také se chlubí nejkrásnějšími přírodními ňadry na Instagramu. Zatím je nezadaná, ale to se možná brzy změní. Od známého sportovce totiž dostala zajímavou nabídku.

Se sázkami na internetu se roztrhl pytel. Nejdříve studentík vyhrál rande se sexy tenistkou Eugénií Bouchard, více ZDE, a teď tohle!

Ne příliš pohledný, ale zato úspěšný golfista Grayson Murray (23) nemá asi na ženy štěstí. Proto na Twitteru navrhl sázku s krásnou modelkou Lindsey Pelas. O co šlo? Pokud prý golfista vyhraje turnaj v Houstonu, bude mu modelka nosit hole na následujícím turnaji Masters v Augustě.

A co na to vnadná kráska? "Přirozeně," odpověděla na jeho návrh. "Jupí, teď mám motivaci," odpověděl nadšený golfista, který se odpovědi dokonce dočkal za 15 minut.

Lindsey rázem začali psát všichni, kdo aspoň trochu sportují, zda by jim také náhodou nemohla pomoci v jejich aktivitách. "Já ti budu klidně nosit balóny," navrhl naopak někdo, kdo by si rád v rukou podržel její vnady.

Pokud Grayson opravdu vyhraje, tak by na dalším turnaji bylo pěkně horko! Pomocníka jako Lidsey totiž nikdo z jeho spoluhráčů mít nebude!

Související články

Další články