Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

POSLEDNÍ VZKAZ před osudovou cestou: Co napsala pašeračka Tereza (21) kamarádce?

+ Dalších 8 fotografií
Tereza H. (21) byla zadržena v Pákistánu s devíti kily heroinu v kufru. Údajně o ničem neměla ani tušení a myslela si, že veze dárky. Je vůbec možné, aby si ne příliš bystrá prostitutka skutečně myslela, že veze devět kilo dárečků? Naivní vzkaz, který napsala své kamarádce, jen dokazuje, že je.

Krásná pašeračka Tereza H. měla ve dvojitém dně v kufru devět kilo heroinu, když ji zadrželi v Pákistánu na mezinárodním letišti. Myslela si údajně, že se jedná o dárky od klientů. Není už žádným tajemstvím, že si vydělávala jako luxusní společnice a fotomodelka „Chtěla peníze, luxus, dárečky, drahé kabelky, mobily, značkové oblečení,“ tvrdí její kamarádka a dodává, že i jí Tereza, která cestovala všude po světě, nabízela podobný výdělek, ta ho ale nepřijala.

Dostávala od svých klientů velmi drahé dárky. Byla na to zvyklá, a pokud jí někdo řekl, že jí do kufru přibalí dárečky, naivní Tereza mu mohla slepě věřit. To, že drogy pašovala vědomě, si nemyslí ani její kamarádka a ani její strýc. Myslela si, že jde v Pákistánu jen o focení, a že to tam zkrátka tak funguje, píše idnes.cz.

Její naivitu dosvědčuje i poslední vzkaz, co napsala své kamarádce: "Za týden přiletím. Vezu spoustu dárečků a drahého oblečení, které sama neunosím. Dám ti ho." V Pákistánu Tereza "nepracovala" zdaleka poprvé. Jednalo se už o čtvrtou návštěvu. Jisté ale je, že tahle je poslední.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy