Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Poslední volání o pozornost: Méně slavná sestra Kim Kardashian ukazuje prsa a těhotenský pupek

Kourtney Kardashian se nechává fotit těhotná, protože co jí
taky zbývá…
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Je to sice starší sestra Kim Kardashian (33), ale není tak hezká a tak slavná, takže bude vždycky druhá. Stejně jako zbytek rodiny Kardashian – Jenner, kterých je jako psů, nikdo z nich nic pořádného neumí, ale všichni účinkují v jedné reality show a to je vše.

Celá rodina má slavomanský komplex a všichni chtějí být strašně slavní, bohužel nikdo z nich nevyniká v ničem a hlavně kromě Kim je nikdo od sebe nepozná. Tak na sebe musí upozorňovat, jak to jde.

Třeba se fotit s těhotenským břichem, ač je to dávno out a nikdo už to nedělá. Kourtney Kardashian (35) tedy čeká dítě, nevíme kolikáté, a protože o Kim se píše i tehdy, když si na sebe vezme boty s podpatkem, a o Kourtney nikdy, je to poslední výkřik zoufalství, jak na sebe upozornit.

Čili tedy vzkazujeme, že jsme si všimli, ale příště doporučujeme to peří dolů anebo rovnou nějaké domácí porno, abychom tomu věnovali více jak pět vteřin pozornosti. A zbytek světa vlastně taky.

Související články

Další články