Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

POSLEDNÍ SUPERÚPLNĚK ROKU JE TU: Dneska to může hodně bolet! Svůj vztek raději změňte na vášeň!

Dejte si pozor, ať vás síla úplňku nedostane!
Zdroj: archiv
Vydali jste se na vánoční nákupy, ale nemáte trpělivost čekat řadu před vámi? Jste celí nesví a nervózní ještě více než obvykle? Nejste jediní a určitě to není vaše vina. Je to dnešní měsíc v úplňku, který za to může! Věci, které můžete, odložte raději na později, ochráníte tak sebe i ostatní!

Napříč historií jsou prokázány případy, kdy fáze Měsíce ovlivnila chování a jednání lidí. Různé policejní záznamy dokazují, že během úplňku stoupá kriminalita. Lidé jsou navíc roztěkaní, takže dochází i k většímu množství nehod.

Dnešní úplněk je vyvrcholením celoroční nahromaděné energie, která půjde ven. Dnešní večer je ten, kdy vám dojde trpělivost a řeknete přesně, co máte na srdci. Pokud chcete zamezit následkům svého jednání, raději se vyhněte jakémukoliv kontaktu s ostatními. Jednoduše se zabarikádujte doma a nikoho nepouštějte dovnitř! Nebudete si totiž vůbec brát servítky. Předvánoční shon a tlak ze stran příbuzných vašim nervům také nepomohou. A jestli máte s někým nevyřízené účty, odložte je na později, nemuselo by to dopadnout dobře! Ocitnete-li se v potyčce, vyvarujte se ostrých předmětů na dosah. Dnes totiž skutečně můžete někomu ublížit i fyzicky!

Existují záznamy o lidech, kteří během úplňku totálně šílí. Nemění se sice ve vlkodlaky, ale musí být izolováni od okolního světa, aby neublížili sobě nebo druhým. V angličtině se jim říká lunatics z latinského lunaticus. Jedná se o lidi, kteří během období úplňku nemohou spát, u kterých toto období vyvolává jakoukoliv mentální poruchu nebo nebezpečné jednání, ať už je to epileptický záchvat, nebo šílenství v následku spánkové deprivace. Jsou to primárně lidé, kteří jsou maniodepresivní nebo trpí schizofrenií.

Nahromaděnou negativní energii raději přeměňte na tu sexuální! Vztek se snadno změní na vášeň. Ventilujte jej raději touto formou! To je totiž jediná pozitivní cesta, jak z toho ven. Divoký sex vám dopomůže k uvolnění a navíc uspokojíte partnera jako nikdy předtím. Probuzená touha dodá jiskru vašemu vztahu a vy tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Ovšem za předpokladu, že s tím partner bude souhlasit! Nesnažte se na něm napáchat sexuální násilí, to si raději běžte provětrat hlavu do mrazivé noci. Určitě dnes nebudete jediní!

Související články

Další články