Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Poslední dovolená s rodinou: Šebrle bude za nevěru s Denisou pěkně pykat!

Roman Šebrle se nechal unést krásnou Denisou.
+ Dalších 19 fotografií
Za tohle se Roman Šebrle (43) bude dlouho proklínat. Ještě nedávno byl na dovolené v Itálii s celou rodinou a teď se mu kvůli rozkoši s cizí ženou zaručeně hroutí manželství. Na večírku televize Prima podlehl svodům krásné brunety, zatímco jeho manželka s dětmi jsou pořád v Itálii. V době chytrých telefonů ale už jistě ví, co její muž v Praze vyvedl.

Všechny společenské deníky zajímá momentálně především to, jak dlouho to Roman Šebrle táhne s pohlednou brunetou Denisou H., se kterou ulétl na firemním večírku televize Prima, kde ji líbal a osahával tam, kde se na veřejnosti snad ani nesluší.

Ještě nedávno byl Šebrle na dovolené v Itálii s celou rodinou, ze které na svém Instagramu postoval fotky á la reklama na štěstí. Podle deníku Expres.cz ale manželku s dětmi na jihu Evropy nechal a vydal se do Prahy zřejmě kvůli podnikovému večírku.

Asi mu ale nešlo o záři reflektorů, nýbrž o setkání se sekretářkou Denisou, kterou mohl bez přítomnosti manželky v České republice s klidem opírat o dodávku, což také s radostí dělal. Zdá se, že po návratu jeho rodiny z dovolené bude mít co vysvětlovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články