Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poslední díl Farmáře otřásl zcepenělými diváky: Okultista Pavel zahnal matku tří dětí zpět do paneláku a tohle jí u toho řekl!

Pavel se ukázal jako cynický pragmatik i jako duchovně založený muž se
smyslem pro okultismus a houbaření.
Zdroj: youtube.com

Další díl seznamovací reality show Farmář hledá ženu se nesl ve znamení postupného a pro někoho i potupného sbližování dvojic. V hlavní roli zatím opět byli dva nejvýraznější mužští účastníci této šarády – tedy dlouhovlasý Pavel, který sám sebe označuje za „posledního žijícího romantika“, a notorický alkoholik Josef, který považuje líbání za nehygienické a během sbližování se svými možnými spolunotorkami jej nejvíc zajímá to, zda nápadnice ví, kolik manželek měl král Karel IV.

Významnou událostí bylo to, když Pavel požádal podivnou Ludmilu o postup, jak by si poradila, kdyby měl hlad. „Dal bych si husu. Půlku,“ zahlásil farmář a následovalo vystoupení amatérské řeznice, při němž detailně líčila, co by s husou všechno pomocí nože udělala. Pavlovi by pak dala za odměnu vypít krevní omáčku. „Ale třeba sem v noci někde lítal a už nepotřebuju pít tady toto!“ stylizoval se Pavel do role vášnivého upíra. Do toho všeho hrála tajemná hudba z Lynchova seriálu Městečko Twin Peaks.

Gastronomická exhibice čilé hospodyňky však pokračovala i nadále. „Strčíš pak do té díry ruku a všechno to vyhřezneš do kýbla. A ty vnitřnosti, které máš rád, použiješ. Někdo zvládá i střeva," podotkla na závěr zlověstně Ludmila ve své „ludmilštině“, jak sama nazvala svůj verbální projev. „Je sympatická a je s ňou zábava,“ zhodnotil rozkošnou panenku rozvrkočený zemědělec.

Jako další byla Pavlovi přivedena na natočení piva paní Iveta, zasloužilá matka tří dětí, která s nimi bydlí v paneláku. „Myslel jsem, že ten panelák vlastníš,“ byl farmář překvapen z toho, že rodina obývá jenom jeden byt. „Ale ty děti jakoby dospívaj. A rostou. Kam je pak dáš?" byl zvědav „poslední žijící romantik na Zemi“. „Existujou palandy,“ kontrovala paní Iveta. „Mně připadalo, že útočuje,“ zhodnotila následně romantikovo nediplomatické chování. „No, tak takhle by to teda nešlo, sežrala by mi celou farmu," vyslovil se po načepování piva romantik. „Já chápu, že ty děti někdo mět musí, ale co je moc, to je moc,“ vyjádřil se závěrem neskutečně romantický romantik a ženu zapudil zpět do paneláku.

Pavel se však vzápětí ukázal i jako mnohostranný a duchovně smýšlející muž. „Mým životem se line jako nit malování, zvířata, okultismus, nějaká ta historie a tady ty středověký tyhlety věci. A taky houbaření,“ vypočítával farmář na prstech nevídanou šíři svých zájmů. „Kromě lebek, kůží a svíček jsou u mě na farmě i normální věci, jako třeba televiza,“ ujistil pak své nápadnice. Které z roztoužených adeptek se tedy nakonec naskytne privilegium dotknout se Pavlova ovladače od televize? Bude to sporná vražednice hus? Nebo někdo úplně jiný? To se dozvíme již v dalším díle reality show Farmář hledá ženu!

Související články

Další články